Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

OYUN DONMASI

Guest

Question

Merhabalar

Benim oyunumu acıyorum pubg.vb oyunlar oynuyorum problem yok fakat ets 2 de lag (ms) olmadığı halde takıla takıla gidiyorum bazen donuyor 2 /3 saniye gelmiyor ekran takılı kalıyor buda arkamdaki oyuncu için problem olabiliyor. sizdede varsa bunu nasıl engelleye bilirim. lütfen lag filan demeyin eminim. internet hızımın cok iyi olduğundan.:tmp:

Saygılarımla.

CeyhunTMP

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

Grafik Kartınız'dan bütün ayarların performans'ta olduğuna dikkat edin,

ve oyun açılırken grafik kartınızla açıldığından emin olun.

Bunları yaptıkltan sonra tekrar deneyin hala bir değişiklik olmadı ise ets2 oyununuzun İşlemci gibi parçalarınızı darboğaz yapmadığından emin olun.

Ancak Oyunla İlgili Bir Sorun İse Development Logging i kapatmanızı öneririm. '' Multiplayer'de iken Klavyenizden TAB tuşuna basarak menüyü açın ardından mauseniz ile sağ click yapın hemen sol atta bulunan ayarlar simgesine tıklayın üst menüden general menüsüne geldikten sonra Development Logging ayarını disabled yapıp sonra tekrar deneyin.

• 0

@[DOSTLAR] EmirhanKURU

Merhabalar

Öncelikle Grafik kartım [MSI GeForce GTX1060 GAMING X 6GB GDDR5 192Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı] Ve oyunu yüksekte oynuyorum . hic problem yoktu son zamanlar artık iyice millet ışınlanmaya başladı benim ekranım takılmaya başladı işlemcim amd fx 8350 var. bilgisayarım sağlamdır darboğaz olacağını sanmıyorum. 

Fakat bu Anlattığınız Developement Logging ayarını kapatırsam ne oluyor ? açık kalınca ne oluyor

• 0

Tekrardan merhaba,

Bilgisayarınızı düzenli olarak temizlemeyi unutmayın.

Ekran Kartınızın Modeli Oldukça iyi ancak ısınma problemi size büyük sıkıntı ve oyunda drop fps düşüşü ani düşüler yaşatabilir.

Sizlere tavsiyem Bilgisayarınızı temizlemeniz siz yapamıyorsanız en yakın bilgisayar teknik servisine gidip bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Alternatif olarak ise driverlerinizin güncel olduğuna dikkat edin bunun için size önerebileceğim. - https://drp.su/tr

• 0

Öncelikle Yaşadığın Sorun İçin Geçmiş Olsun. Elimden Gelen Yardımın En İyisini Yapmaya Çalışacağım. Aşağıda Verdiğim Kılavuz'dan Daha Ayrıntılı Bir Çözüm Yolu Çıkacaktır.

Sorunun Devam Ederse Bana Ulaşabilirsin. Sonuna Kadar Yardım Edeceğim.

• 0
On 20.06.2018 at 2:15 AM, Stiles Stilinski said:

@[DOSTLAR] EmirhanKURU

Merhabalar

Öncelikle Grafik kartım [MSI GeForce GTX1060 GAMING X 6GB GDDR5 192Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı] Ve oyunu yüksekte oynuyorum . hic problem yoktu son zamanlar artık iyice millet ışınlanmaya başladı benim ekranım takılmaya başladı işlemcim amd fx 8350 var. bilgisayarım sağlamdır darboğaz olacağını sanmıyorum. 

Fakat bu Anlattığınız Developement Logging ayarını kapatırsam ne oluyor ? açık kalınca ne oluyor

Merhaba,

''Development Logging'' seçeneği aktif olunca tabınıza her giren kişinin chatin vb. şeylerin hepsini kayıt altına alıyor ve belirli zamandan sonra bazı bilgisayarlarda sorun yaratabiliyor.

okYVvm.png

• 0

Merhaba @Stiles Stilinski ,

Problemin çözülüp/çözülmediğini bize bildirmediğiniz ve bu konu aktif olmadığı için taşıyorum. Eğer bu konu hakkındaki sorununuz halen devam ediyor ise, Support (Ticket Sistemimize) bir ticket gönderebilirsiniz.

Ticket göndermek için : https://support.truckersmp.com/

Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız : 

//Kilitlenerek Çözülemeyen konular bölümüne taşındı

RequieB

Game Moderator of the Year 2018 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.