Jump to content
  • 0

Yardım

Guest

Question

Merhaba, Öncelikle ban geçmişim biraz kalabalık.  bunlar acemilik döneminde hepimizin yaptığı trollükler :D ancak bir sonraki banım perma olacak diye biliyorum doğrumudur? 2- nam i pars bir video paylaşmıştı perma bana son diye öyle bir şey varmı video link:

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

İlk 3 ban adminin inisiyatifine kalmış bir şeydir, 4. ban 1 ay 5. ban 3 ay 6. ban ise perma bandır.

Profiline baktığımda 2 adet banın görünüyor sarı renkli olanlar etkisini yitirmiş geçmiş banlardır.

Yani şuan ban yersen 3. banın olarak sayılacak.

8 minutes ago, SKEREMKRAL said:

Merhaba, Öncelikle ban geçmişim biraz kalabalık.  bunlar acemilik döneminde hepimizin yaptığı trollükler :D ancak bir sonraki banım perma olacak diye biliyorum doğrumudur? 2- nam i pars bir video paylaşmıştı perma bana son diye öyle bir şey varmı video link:

• 0

Selamün Aleyküm Kardeşim Eskiden İnsanlar Hesaplarını Kapatmak İstediğinde Adminler O Hesabı Permalıyodu Şimdi Hesap Kapatma Özelliği Geldi Bu Videoda Bu Anlatılıyor

• 0
On 19.06.2018 at 5:08 PM, SKEREMKRAL said:

Öncelikle ban sistemi şöyle ilerlemektedir.1. 2. 3. banlar admin lerin insafına kalmış bişey.4. ban ınız ise 1 ay,5.ban ınız 3 ay ve 6. ban ınız ise permadır(sınırsız).Fakat bu kurallar pasif olamayan banlar için geçerlidir!

Ban dan kaçma sebebi ile bir çok arkadaşımız ban yiyor.Kullandığınız bir hesabınız ban lanır siz başka bir hesaptan oyuna girerseniz ban lı hesabınızdaki ban süresi ban sız hesabınızda uygulanır.Bu videoda da bu anlatılmak isteniyor.Banlı hesabınız'ın ban süresince hesabınız silinmiş bir durumda kalırsa ban yemekten kurtulursunuz.;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.