Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Problem z ogranicznikiem prędkości.


Skilluu

Question

Otóż gdy zakupiłem grę, no to jak każdy zacząłem robić sobie na singleplayer a potem się przerzuciłem na truckers mp, znalazłem firmę etc.

 

Pewnego razu gdy jechałem z kolegą w konwoju (na europa 2) to zauważyłem że mogę jechać maksymalnie 90 km / h , on mnie wyprzedzał na każdym razem, więc stanęliśmy na postój i zaczął mi mówić bym sobie odznaczył ogranicznik prędkości w ustawieniach,owszem zrobiłem to ale i tak nic z tego, nadal jechałem i miałem 90 max.Dodam że jak odznaczałem, i wychodziłem z opcji do gry, a potem jak znowu wchodziłem do gry to ta opcja była jak była czyli że jakbym jej w ogóle nie odznaczał.Można powiedzieć że sam się zaznaczyła.

 

Próbowałem wszystkiego,zmiana ciężarówki, inne silniki czy skrzynie biegów,dostawy z rynku przesyłek, albo z WOT, i nadal nic.

Moja gra nie jest w żaden sposób piracka, kupiłem ją normalnie na steam.

 

Pozdrawiam i proszę o szybką pomoc, ponieważ mam za parę miesięcy ważny konwój i ogólnie chcę jezdzić szybciej.

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

Aby wyłączyć ogranicznik w tabulatorze należy:

  • Włączyć tabulator
  • Kliknąć PPM
  • Odznaczyć opcję "Speed limiter", która znajduje się w zakładce General

Powyższa opcja znajduje się w zakładce General. Zakładka ta pojawia się jako główna po włączeniu tabulatora. Kursorem przełączasz się między poszczególnymi zakładkami, ale ciebie interesuje tylko ta jedna.

 

Aby sprawdzić spójność plików należy:

  • Wejdź na Steam w Biblioteka
  • PPM na grę ETS2 -> Właściwości -> Pliki lokalne -> Sprawdź spójność plików gry

Po kliknięciu w Sprawdź spójność plików gry powinno wyskoczyć okno, na którym ukaże się postęp synchronizacji. Po jej zakończeniu na tym samym oknie wyskoczy wiadomość, w której poinformują cię czy jakichkolwiek plików brakowało. Jeśli tak Steam automatycznie go/je pobierze.

 

Jeśli któraś z powyższych porad pomogła ci w rozwiązaniu twojego problemu użyj "Vote this answer up". Jeśli oznaczysz tak pomocny dla cb wątek administrator bądź moderator zamknie temat ponieważ została oznaczona najlepsza odpowiedź. Funkcja ta znajduje się po prawej stronie każdej odpowiedzi do tematu.

@Skilluu daj nam znać czy twój problem został rozwiązany. Jeśli nie opisz go, a my postaramy ci się pomóc.

  • Thanks 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sprawdź, czy Twój config w Moich Dokumentach nie jest przypadkiem ustawiony na "tylko do odczytu" - wtedy żadne ustawienia nie będą trwale zapisywane.
Sprawdź także, czy bez ładunku możesz jechać szybciej niż 90km/h.

Możesz też sprawdzić na nowym profilu - jeśli problem także będzie występował to najprostszą metodą będzie reinstalacja gry.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Szeszej, jak mam niby sprawdzić ten config, no wchodze w moje dokumenty > euro truck simulator 2 > config - no i co dalej?

Bez ładunku też jade max 90 km/h.

 

Kiedyś jak się głowiłem z tym problem to właśnie zreinstalowałem grę - nic nie pomogło.

JJay, chyba nie?Nie ogarniam co ty właśnie do mnie powiedziałeś, więc jeżeli naprawdę chcesz  mi pomóc to napisz co i jak

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.