Jump to content

Nowy Game mode


BoSsik2

Recommended Posts

Ruch AI bardzo urozmaica doznania z gry. Myśle, że gdyby to się pojawiło siedziałbym na tym modzie cały czas. Szczególnie na włoszech AI to coś dobrego, ponieważ tam nawet na EU2 trudno o ludzi.

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, [JT] Minato Mirai 21 said:

We włoszech na pewno wiecej ludu niż we Francji.

 Ja na włoszech nie mijam praktycznie nikogo. Myśle, że Włochy jak i Francja to kraje tak samo mało odwiedzane przez graczy.

 

  • True Story 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To samo miałem napisać, miał być nowy mod i ani widu, ani słychu. Nie mówię, że już natychmiast ma być wprowadzony, ale nawet nie słychać by jakiekolwiek prace był prowadzone w tym kierunku. Szkoda...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ciekawa modyfikacja która urealniła by rozgrywkę dla "normalnych" graczy, którzy stawiają na realistyczne odzwierciedlenie ruchu.

Osobiście jestem za, jednak mam kilka wątpliwości co do wprowadzenia tej modyfikacji i nie do końca jestem przekonany, że to dobry pomysł.

 

Po pierwsze czy serwer będzie wstanie funkcjonować normalnie i nie będzie utrudniać rozgrywki (lagi, błędy, opóźnienia w reakcji graczy) ?

Po drugie czy ruch AI nie jest realnym zagrożeniem utrudnienia rozgrywki z uwagi na graczy, którzy będą trollować a AI im to tylko ułatwi.

Po trzecie czy nie będzie to dodatkowe duże obciążenie dla procesorów i kart graficznych ? 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
13 minutes ago, JJay said:

@PandQ Pomysł został umieszczony oraz opisany w sugestiach jednak został on odrzucony.

Podsyłam Ci również odnośnik do wątku, abyś mógł sobie poczytać.

 

Szkoda, ale no cóż... Pewnych kwestii technicznych nie przeskoczymy.

Pomysł zacny, gorzej z jego wdrożeniem. No chyba, że SCS wydał by oficjalne DLC z porami roku co jest raczej mało prawdopodobne.

Przynajmniej kolega spróbował ;)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam @BoSsik2

 

W związku z tym, że Twój wątek nie był aktywny przez miesiąc zmuszony jestem przenieść go do Archiwum.

W razie pytań nie bój się napisać do mnie w prywatnej wiadomości.

 

Pozdrawiam

JJay

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.