Jump to content

Nowy Game mode


BoSsik2

Recommended Posts

Zapowiada się bardzo dobrze. Jestem ciekawy jak wyglądałoby to z ProModsem. Interesuje mnie również droga między Calais a Duisburgiem. Jak sami wiemy nie potrzeba tam ruchu AI do tego, aby było tam "nieźle". :D

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Mam dziwne wrażenie, że mogą być poważne problemy z desynchronizacją, jeżeli pojazdy AI nie będą botami serwerowymi.

Na filmiku wszystko może fajnie działać o ile Scarface i MWL byli w zasięgu swojego widzenia. Ciekawe jak to by się zachowało jakby Scarface odjechał daleko poza obszar widzenia MWL-a i generowania ruchu AI po jego stronie. 

Filmik być może tylko pokazuje to co już jest, czyli multiplayer bez wymuszonego g_trafic=0.

 

--

Pozdrawiam

karol_domag

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Jeśli będzie to funkcjonowało bez żadnych problemów, dodatkowych obciążeń serwera i komputera klienta to będzie świetnie. Porządny "kop" który z wielką chęcią zagram.

Link to comment
Share on other sites

A ja myślę że będzie ciekawie, ale i też może być gorzej przy tych graczach co trolluja i przeszkadzają grać.

Link to comment
Share on other sites

Mnie zastanawia jak to będzie działać jeśli ze znajomymi postanowimy wszyscy podpiąć ładunki z DLC special transport. O ile te oczywiście na tym modzie będą działać. Jak wiemy ruch AI obecnie tylko na singlu ma czasami problemy z naszymi pilotami a co dopiero jeśli będzie ich kilku ? :troll:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, [PHT]MinatomiraiX said:

Przy małej popularności ATS to tam tym bardziej powinno się to pojawic.

 


To w ATS ktoś w ogóle gra? :o Ile razy szukałem, tyle razy nie było chętnych. Zresztą, lepiej niech najpierw ogarną na ETS2 a potem wprowadzają dalej ;)

Zastanawia mnie tylko jak zostanie to rozwiązane względem trolli, w końcu nie brakuje ich tutaj. Ten mod to swego rodzaju broń dla nich.

P.S.
YT już działa - z pewnymi problemami i opóźnieniami, ale działa...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli będzie możliwość stworzenia prywatnego serwera na swoim hostingu, coś jak spintires, to może coś z tego być.

Link to comment
Share on other sites

@Euro3 Również jak ty myślałem o czymś takim, ale nie wiadomo czy to by się spisało. Poza tym serwery prywatne wyobrażam sobie bardziej jako serwery, które moglibyśmy wynająć czy kupić. Jednakże do takiego serwera potrzeba by było min.10-15 os.

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Nie chce widziec ceny takiego serwera ;)

CS który jest dużo mniej wymagający potrafi kosztować kilkaset zloty, gdzie dopiero tak potężny mod do ets...

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Szeszej said:


To w ATS ktoś w ogóle gra? :o Ile razy szukałem, tyle razy nie było chętnych. Zresztą, lepiej niech najpierw ogarną na ETS2 a potem wprowadzają dalej ;)

 

Moze szukasz tam gdzie nie trzeba. Najczęsciej kompani z VSek mają ATS i grają. U mnie w Polish Hard Truckers na przykład conajmniej połowa ma ATSa.

Popytaj się w firmach czy są chętni do jazdy,  na pewno znajdziesz.

Link to comment
Share on other sites

Bedzie dla oba gier,.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Aves Obu jeśli już, a nie oba gier :) 
Co do ruchu AI na multi, być może to jest jedyny sposób żeby wprowadzić special transport do multiplayera, właśnie przez implementacje ruchu AI. Ale jeśli już by miało zostac to wprowadzone to tylko na eu1, bo tam jest mniej graczy, ograniczenia i mniej trolli, a przede wszystkim nie ma scoutów.

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak dla mnie bardzo fajna sprawa, która poprawi realizm gry. Jak wiemy jest to symulator więc coś takiego powinno pojawić się już dużo wcześniej. Fajnie byłoby, gdyby w ruch uliczny wszczepić jakąś cząstkę sztucznej inteligencji, która działałaby również na niekorzyść - wypadki, zablokowanie drogi z jakimś objazdem. Ten pomysł ma niezwykły potencjał, jeśli będzie rozwijany w dobrym kierunku to gra stanie się mniej przewidywalna i bardziej realna ponieważ zdarzenia na drodze będą bardziej spontaniczne i nie będzie jak do tej pory - biorąc ładunek już od początku wiesz, że w większości trasy droga będzie pusta i nudna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.