Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Usunięcie Teamu Tłumaczy


Kap.

Recommended Posts

 

 

truckersmp-logo.png

 

 

Witajcie Truckersi!

 

Jak wiecie, mieliśmy zespół tłumaczy który miał być osobnym Teamem aby pomóc w tłumaczeniach. Ta drużyna miała tłumaczyć Reporty, Apelacje, Poradniki i Feedbacki. Niestety, czas pokazał że to nie działało tak jak zamierzaliśmy. Nie było tak dużo rzeczy do tłumaczenia, i spodziewaliśmy się, że team będzie bardziej wykorzystywany.

 

Dla Tureckich tłumaczy zawsze było dużo do roboty. Jednak dla kogoś kto mówił w innym języku, to już nie było tak dużo tłumaczeń. Te najważniejsze poradniki jak i wątki które się znajdują już na forum, są dostępne w różnych językach, dlatego nie dało się nigdzie dla nich znaleźć czegoś do roboty. Oni po prostu wypełniali miejsca, jeżeli czegoś potrzebowaliśmy raz lub dwa razy w tygodniu. W tym wypadku, ostatnio wewnętrznie dyskutowaliśmy potrzebę zatrzymania tej drużyny. Doszliśmy do wniosku, że jest zbędna - Reszta Teamu może pomagać w tłumaczeniach, tak jak już to robi z powodzeniem. 

 

Poza tym, Team Tłumaczy nie wydaje się bardzo przyciągający, i dostawaliśmy jedynie parę stron aplikacji. Większość z nich nawet nie spełniała podstawowych wymagań. Jest to smutne, i często widzieliśmy, że osoba za każdym razem tylko aplikowała z nadzieją na dostanie mówiąc w tak drastyczny sposób 'Policyjny Radiowóz'. Pomijając to, Team zostanie usunięty ze wszystkich naszych serwisów tzn. Forum, Strony jak i Discordu. Tłumacze już nie będą osobną drużyną. Ponieważ obecne osoby posiadające tę rolę mają już inne drużyny, do których należą, to zostaną przeniesieni do drużyny CMT i Supportu pozostając w ich innych drużynach (Dla przykładu, drużynie Events). Głownie, to tylko odznaka Tłumacza zostanie odebrana. 

 

Jeżeli się martwicie co się stanie z Anriandorem, liderem zespołu Tłumaczy, Jako Community Manager zostanie na tej pozycji i będzie kontynuował ze zwykłymi obowiązkami które przez ostatni miesiąc wykonywał. Na koniec, naprawdę mam nadzieję że to zrozumiecie, będę do dyspozycji jeżeli byście mieli jakieś dalsze pytania lub uwagi. 

 

 

Manager Tłumaczy

 

Źródło:

 Źródło pisane przez: @Anriandor
 Tłumaczenie: @[LKW Tr.] Kap

 

  • Like 6
  • True Story 1

Q9n6SSI.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dobra decyzja, lepiej żeby team był wykorzystywany cały czas niż wykorzystywany raz lub dwa razy w tygodniu, bo tak naprawdę z punktu widzenia Translatora to tak naprawdę dla niego to obojętne czy jest tym Translatorem czy jest zwykłym graczem, a jak zostali przeniesieni na Support lub Community Moderator to chociaż będą więcej wykorzystywani oraz aktywni w TruckersMP :)

 

 

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Tak się zastanawiam, skoro ta grupa została jakiś czas temu wprowadzona to był ku temu powód. Teraz okazało się, że jednak Tłumacze są zbędni? Pytanie, czy faktycznie są zbędni, czy Ci, którzy tam byli obijali się i ich robotę musiał wykonywać np. Support i dlatego Administracja stwierdziła, że są zbędni. Może po prostu było ich za dużo i jeden drugiemu podbierał robotę, może wystarczyło "zatrudnić" po 2 osoby z każdego języka zamiast 5.

Link to comment
Share on other sites

Wszędzie potrzebne są zmiany, a oto właśnie jedna z nich. Skoro każdy aplikował jak powiedziano w powyższym tekście tylko po tzw. "Policyjny Radiowóz" to jakim celem było tworzenie Translator Team? Skoro wszystkie nasze aplikacje piszemy w języku angielskim. Nie wiem czym się zajmował powyższy team, ale nie doświadczyłem/odczułem jego obecności. Podczas przeglądania forum nie miałem styczności czy też nie natrafiłem na żaden przetłumaczony dla przykładu poradnik. Myślę, że Translator Team miałby szansę się utrzymać tak jak powiedział to @SzeszejNie wątpię w nadmiar pracy ze strony tureckich tłumaczy, a więc nie lepszym rozwiązaniem byłoby wsparcie takowej grupy poprzez zapewnienie jej dodatkowych członków? Niestety jak jest napisano wyżej: "często widzieliśmy, że osoba za każdym razem tylko aplikowała z nadzieją na dostanie mówiąc w tak drastyczny sposób 'Policyjny Radiowóz'.". Temat rzeka i można by wziąć pod lupę wszystkie skutki i przyczyny powstania i usunięcia Teamu, lecz to nie zależy od nas. Administracja podjęła już decyzję.

  • Like 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • Kap. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.