Jump to content

Trial Moderatör Rankı ile İlgili

Xiwi

Recommended Posts

Merhabalar

Önerinin Adı: Trial Moderatör ve Trial Moderatör Observer Rankları

Önerinin Tanımı: Birçok farklı oyunda Trial Moderatörlerin gizli olduğunu gördüm. Bu sistem yaygın olarak kullanılıyor ve TMP'ye eklenebileceğini düşünüyorum.

Neden Eklenmeli/Değiştirilmeli/Çıkartılmalı?: Trial Moderatörler deneme süreci içerisinde olduğu için bu sistemin kullanılması daha sağlıklı olacaktır. Büyük bir platformun içerisindeyiz eğitim süreci olduğu için hata yapma payı yüksek. Olası bir başarısızlık sonucunda oyuncu kamu için kötü bir izlenim bırakmış olmaz. Eğitimini başarıyla tamamlaması için bu sistemin getirilmesi gerek. 

• 4 weeks later...

Merhaba,

Mevcut forum sisteminde forum moderatörleri tarafından yapılması gerekenler ve yapılmaması gerekenler net bir şekilde bu kişilere iletiliyor. Bir hata olması durumunda da bu hata kolaylıkla düzeltilebildiğinden bu önerinize mevcut sistem içerisinde ihtiyaç bulunmamaktadır. Bu nedenle öneriniz reddedilmiştir.

İyi oyunlar dilerim.

Bluesbass

Community Manager

TruckersMP Retired Team Member  EN/TR

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.