Jump to content
  • 0

Tag

Guest

Question

Merhabalar. 

Euro trucks simulator 2 mp de. tag kurallarını okudum ve uyup uymadığınaa karar vermediğim bir tag var. (Truckersmp Member)(Truckersmp Üyesi)  . bu sizce yanlış anlaşılırmı çünkü bir üyeyim. ve bunu kullanmak istiyorum yasak ise kullanmıyacağım .

Hi 

Euro trucks simulator 2 mp tag I have read the rules . I have a question that I can not decide. (Truckersmp Member) (Truckersmp Üyesi). what is your opinion ?. Rule violation? 

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

"TruckersMP" olarak bir TAG Almanızda herhangi bir sakınca yoktur. Zaten her Kullanıcı, TruckersMP'nin bir Üyesidir.

Saygılarımla.

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba @AdaBey

Belirttiğim gibi kuralları okudum farkındayım ben sadece Truckersmp Üyes (Truckersmp Members) i tagını ala bilirmiyim diye. şüpheye düştüm o kadar ;)

• 0
2 hours ago, CeyhunTMP said:

Merhaba @AdaBey

Belirttiğim gibi kuralları okudum farkındayım ben sadece Truckersmp Üyes (Truckersmp Members) i tagını ala bilirmiyim diye. şüpheye düştüm o kadar ;)

Merhaba @CeyhunTMP, İstediğin tagta kurallara uymayan bir durum söz konusu olduğunu zannetmiyorum. Kullanabileceğini düşünüyorum.

• 0

Merhaba;

Kurallarda bulunan olan yasak isimler mevcuttur.kurallara bakıldığında yazmış olduğunuz Oyuncu TAG'ı sistemde sorun yaratmayacaktır.

Spoiler

§1.5 Uygunsuz Dil Kullanımı, İletişim Kanallarının Amacı Dışında Kullanılması ve Taklit - 

Diğer kullanıcıları, politik figürleri(Örneğin: Devlet başkanları, terör örgütü üyeleri/başkanları ve/veya Askeri liderler.) ile oyun yetkililerini taklit etmek yasaktır. Bu kural, belirtilen durumlarla sınırlı olmamakla birlikte: kişinin fotoğrafını avatar olarak kullanmak, onun sözlerini sarf etmek ya da onun gibi konuşmak, adını kullanmak, araç içi plakaya adını yazmak gibi davranışlara yönelik ceza işlemi uygulanır.
Örnek: Mustafa Kemal ATATÜRK, Recep Tayyip Erdoğan, Vladimir Putin, Angela Merkel, Abdullah Öcalan, Donald Trump, Adolf Hitler vb. gibi ülke/siyasi/terör örgütü liderlerinin isimlerini platform üzerinde kullanmak, araç içi plakaya yazmak ve/veya platform üzerinde bu kişiler gibi davranmak. TruckersMP ya da Steam platformlarında fotoğraflarını kullanmak.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.