Jump to content
  • 0

Yardım


Question

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Guest onurornek1225

Madem banının kaldırılmasını isteyeceksiniz neden reportladınız ki. Sen şikayetini geri çekersen o geri çekerse bugün sana çarpan, zarar veren yarın gelip bana çarpacak.

Link to post
Share on other sites
  • 0

Merhaba! İlk önce şunu belirtmeliyim ki report sistemi arkadaşlarınıza şaka yapabileceğiniz bir sistem değildir. Bu yaptığınız tamamen yanlış ve şimdi banı kaldırma talebiniz ise tamamen yanlış bir tutumdur. Gelelim banın kalkabilmesi için gerekli şartlara. Eğer video kaydı ile şikayet ettiyseniz , kanıt olan videonun kaldırılması banıp kalkmasını sağlayacaktır. Ancak oyun için report sistemini kullandıysanız çabalarınız asla sonuç vermeyecektir.

Bundan sonra daha dikkatli olmanız dileğiyle,  İyi forumlar!

Link to post
Share on other sites
  • 0

Merhaba,

 

Hayır, kaldırılmaz. Yasaklanan arkadaşınızın Ceza Geçmişine göre verilen bir karardır. Bu yüzden Sınırsız olarak TruckersMP Sunucularından yasaklanmıştır. Eğer haklı olduğu bir durum yoksa -Ki Video'da görüldüğü üzere yok. Yasağı kalkmaz. Ayırca son olarak, üzerinden 1 Ay yada daha uzun süre geçen Kanıtlar ile ilgili de herhangi bir işlem yapılamaz. Lütfen, bundan sonra bilinçli hareket edin.

 

Saygılarımla.

 

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...