Jump to content
  • 0

Problem z procesem ETS2


[GTW] Tofu_Provider

Question

Witajcie.

 

Sprawa wygląda tak:

Gdy skończę grę i wyjdę z TruckersMP w procesach pozostaje uruchomiony proces z ETS'em. Lecz gdy wejdę na Singla, i wyjdę, to proces normalnie się wyłącza. Reinstalla Truckera robiłem, ale problem mimo to nadal jest. Może są jakieś tego przyczyny?

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jedno pytanie - reinstall truckera, to znaczy launchera, czy gry? Jeśli na Singlu jest OK, to wina leży prawdopodobnie po stronie launchera, spróbuj go przeinstalować i zobacz.

Możesz także spróbować poprzez uruchomienie launchera "jako administrator", może wtedy będzie w porządku.


Jeśli problem dalej występuje to prawdopodobnie pozostaje czekać na aktualizację TMP. Możliwe, że po ostatniej aktualizacji pojawił się jakiś błąd.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 9.06.2018 at 11:47 AM, Szeszej said:

Jedno pytanie - reinstall truckera, to znaczy launchera, czy gry? Jeśli na Singlu jest OK, to wina leży prawdopodobnie po stronie launchera, spróbuj go przeinstalować i zobacz.

Możesz także spróbować poprzez uruchomienie launchera "jako administrator", może wtedy będzie w porządku.


Jeśli problem dalej występuje to prawdopodobnie pozostaje czekać na aktualizację TMP. Możliwe, że po ostatniej aktualizacji pojawił się jakiś błąd.

 

Truckera reinstallowałem dwa razy, a z tego co się dowiedziałem w temacie innego gracza, pewnie to wina aktualizacji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.