Jump to content
  • 0

Banım Hiç Yok Ama Admin Nasıl OLunur A googleden Baktım ama İyi Bir Sonuç bulamadım.

Guest

Question

Admin Nasıl Olurum Bilmiyorum Çok Kere Araştırdım Ama Güzel Bir Sonuç Elde Edemedim Aslında Bir Kaç Şey Biliyorum Onlarda ( banın olmaması,vs) ama detaylı bilgi almak istiyorum Site Adminleri Yardımcı Olursa Sevinirim  :D  :D  :D    Bu Arada Banım YOK :D 

14 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

Yukarıdaki cevaplara ek olarak, bu bağlantı üzerinden Başvuru göndermeniz gerekmekte. Ancak, şu an için "Game Moderator" Statüsüne bir alım yapılmamakta. İlgili bağlantı:

https://truckersmp.com/recruitment

Ayrıca, bu bağlantı üzerinden hangi Pozisyonun ne tür bir Gereksinim istediğini Türkçe olarak görebilirsiniz. İlgili bağlantı:

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/499-başvurular/

Son olarak, bu bağlantı üzerinden "Game Moderator" Statüsünün başvuru gereksinimlerini Türkçe olarak okuyabilirsiniz. İlgili bağlantı:

Saygılarımla,

Topluluk Üyesi AdaBey

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Arkadaşlar Hepinize Ayrıca Teşekkür Ederim Ama Maalesef Bu Verdiğiniz Bilgilere Daha Önceden Göz Atmıştım ama çok anlamamıştım

yani bana daha detaylı anlatabilecek olursa sevinirim Bildiğim Şeyler  Bunlar ( Ban Olmaması ,İyi Davranış) Gibi. :D 

• 0

Aslında basit oyunda aktif ol düzgünce sür ban yeme forumda aktif ol ve başvuru yap alınırsan alınırsın alınmassan sağlık olsun :D

• 0

Merhaba,

On 08.06.2018 at 12:59 PM, IRedMoneyTRI said:

yani bana daha detaylı anlatabilecek

Bunun detaylı bir tarafı yok,forumda aktif olup bir yandan içerik sayınızı(post) arttırıp, açılmış veya açılacak olan işe alım başvuru zamanını beklemek,tabii içerik sayınızı arttırırken "Thanks/Teşekkürler" veya tartışmaya açık öneriler'de " I agree with you/Sana katılıyorum" gibi boş yorumlar/yayınlar paylaşmayın,gidip gerek global/küresel help bölümünde gerek Türk yardım/destek'te oyun ile sorun yaşayan kullanıcılara yardım amaçlı mesajlar/post'lar paylaşmanızı öneririm.

• 0

Merhaba,

Oyun yöneticisi olmanın bir  yolu da forumda aktif olmak ve oyunculara yardımcı olmaktan geçer,  buradan türkçe olarak daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. İkinci önemli bir husus ise spam yapmadan yardımcı (aktif) olmaktır. Eğer spam yaparsanız lehinize değil aleyhinize olur. 

Alımlar açılınca, eğer ki şartlar sizi tarif ediyorsa başvurabilirsiniz.

Saygılarımla. 

Forz0214

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.