Jump to content

Nie działa mi konsola


Recommended Posts

Cześć.

Po jakimś czacie powróciłem do ETS 2 MP (działała mi wtedy konsola) i znowu był błąd z brakiem zadań ale nie o to chodzi. Chodzi mi o Console. Dałem w ustawieniach z 0 na 1 resetowalem ETS2 mp, włączałem single, resetowałem kompa, patrzyłem spójność plików,  od i zainstalowalem ETS2 i MP i nic. CO ZROBIĆ ? POMOCY

Link to comment
Share on other sites

Proszę sprawdź także, czy zmiany są zapisane po wyjściu z gry. Może być tak, że po wejściu do gry ta nadpisuje ten plik i konsola jest znowu wyłączona.
Jeśli okaże się, że wartość znowu jest ustawiona na 0 to ponownie ustaw ją na 1, zapisz plik a następnie we właściwościach pliku ustaw atrybut "tylko do odczytu" - wtedy na pewno plik będzie poprawnie ustawiony.

 

Spróbuj także drugi sposób:
Skopiuj sobie cały katalog z dokumentów, wejdź do gry, utwórz nowy profil i wyjdź z gry. Wejdź do dokumentów, ustaw wartość na 1 i zobacz. Bardzo wątpię, ale może coś jest z samymi plikami konfiguracyjnymi, wtedy w nowym profilu powinno być już w porządku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.