Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Invalid accessory set detected yardım edin

MerT_07

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

World of Trucks'ın "Start Your Engines" Görevini tamamlayarak kazandığınız "Slipstream" Boya Paketini mi kullanıyorsunuz? Eğer cevabınız evet ise, ne yazık ki şu anda bu "Slipstream" Boya Paketinin Çoklu Oyuncu'da kullanımına izin yoktur.

Lütfen Boya Paketiniz'i değiştirin, ardından tekrar bağlanın.

Saygılarımla.

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba,

Sunucudan attıktan sonra yeni bir tır alın ve hiçbir modifiye yapmadan oyununuza devam edin.

• 0
4 hours ago, MerT_07 said:

Invalid accessory set detected hatası çıkıyor karşıma ve oyuna girer girmez atılıyorum. Problemin çözümünü bilenler yardım etsin acil!

Merhaba @MerT_07;

Çoklu oyuncu sunucusunda kabul edilmeyen bir aksesuar kullanıyorsun. Aracın skoda ise onu satıp yenisini almanı öneririm. Tır kullanıyorsan bütün aksesuarları söküp öyle kullanmalısın ( Doğru aksesuarı bulana dek )

İyi Forumlar

• 0

Merhaba Sevgili, @MerT_07;

Yukarıda sizlere sunulan cevaplar, sizin yaşamış olduğunuz bu problemi çözmeye yardımcı oldumu? Lütfen sorununuzun çözülüp/çözülmediğinizi bize bildirin  :)

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Merhaba @MerT_07 ,

Problemin çözülüp/çözülmediğini bize bildirmediğiniz ve bu konu aktif olmadığı için taşıyorum. Eğer bu konu hakkındaki sorununuz halen devam ediyor ise, Support (Ticket Sistemimize) bir ticket gönderebilirsiniz.

Ticket göndermek için : https://support.truckersmp.com/

Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız : 

//Kilitlenerek Çözülemeyen konular bölümüne taşındı

RequieB

Game Moderator of the Year 2018 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.