Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Yardım Edin Lütfen.

Enes_A1

Question

İnternetim D-SMART internet modemim EDİMAX   

truckersmp avrupa 2 serverine giriyor ancak offline gibi bir durum var be internette araştırdığım halde sorunun cevabını bulamadım sorun tam olarak şöyle;

oyuna normal giriyorum menü fln her şeyimi yapıyorum oyunea giriyor tırımı çalıştırıyorum ve herkes afk kalıyor offline de değilim başka şehirlere gittiğimde ise yine o ilk doğduğum şehirde olan kişiler gözüküyor tab'ta . Ama başka ışınlandığım şehirde kimse olmuyor olsa bile sadece tekerlekleri dönüyor ama afk kalıyorlar

Edited by Suleyman.53
Başlık düzenlendi.

23 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba! Yaşadığın sorun 2 sebepten kaynaklanıyor olabilir. Birincisi düşük hızlı internet , ikincisi düşük fps. Sana önerim EU2 dışında daha boş olan sunucuları kullanman ve ayrıca daha az oyuncunun olduğu şehirleri seçmen. Belki bu şekilde sorunun ortadan kalkabilir.

İyi forumlar.

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

@Enes_A1 Merhaba

D-Smart kullanan kullanıcılar bu tarz sorunlar ile karşılaşabiliyor lütfen aşağıda vericeğim VPN indirin.

• Bilgisayarınıza kurun
  • Programı çalıştırın
  • VPN'yi aktif hale getirin 
  • Oyuna girin.

VPN : https://ultrasurf.us/

Saygılarımla ^_^
  BombZ

• 0

D-Smart kullanan neredeyse herkes bu sorundan muzdarip. Ya verdikleri modemden ya da santralda kullandıkları portlardan dolayı bu sorun oluyor. Bazıları modem değiştirerek bazıları da internet şirketini değiştirerek bu sorunu aşıyor. Geçici çözüm olarak VPN programlarını deneyebilirsiniz fakat hepsi başarılı olmuyor. Bir arkadaşınızdan ödünç alarak farklı bir modem ile denemenizi öneririm.

TIRCI

• 0

Merhaba,

Bu problemi sadece TruckersMP için mi alıyorsunuz? Yoksa herhangi Çok Oyunculu bir Oyun'da da aynı sorun var mı? Probleminiz açık olarak anlaşılmadığı için birçok sebebi olabilir.

Bu durumda, muhtemel çözüm adımlarını deneyin.

• Modeminiz ile Bilgsiayarınız arasında ki Ağ kablosunu çıkartın, ve belli bir süre sonra tekrar takın.
  • Modeminizi tekrar başlatın. -(Resetleyin.)
  • VPN Kullanmayı deneyin.
  • Eğer sorun uzun süre devam ederse, İnternet sağlayıcınızdan destek alın.

Ayrıca, Windows güvenlik duvarının bağlantınızı engellemediğinden emin olunuz. Windows güvenlik duvarını açıp Varsayılanları geri yükle deyiniz.

JlVaPY.jpg

Saygılarımla.

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Yaşadığın sorun tamamen internet sağlayıcınla alakalı. Dsmart müşteri hizmetlerine ulaşıp sorununu anlat , çözüme ulaştırmazlarsa internet sağlayıcısı şirketini değiştirmeni öneririm.

Sorununun GİDERİLMESİ dileğiyle.

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0
14 hours ago, Enes_A1 said:

oyunda 40 fps civarı alıyorum ve oyuna hiç kasma girmiyor

eğğğğ.PNG

Merhaba , 

Dostum sen oyuna bağlandığına şükretmelisin bence 4 mbps hızla adamları görememen gayet normal bence. bağlantı hızındaki ping bile 127 ise oyundaki pingini düşünemiyorum. En kısa zamanda ya servis sağlayacını değiştir yada internet hızını yükselttir.

İyi forumlar.

• 0
On 05.06.2018 at 4:10 PM, Enes_A1 said:

oyunda 40 fps civarı alıyorum ve oyuna hiç kasma girmiyor

eğğğğ.PNG

Müşteri hizmetlerini ara. İnternet bağlantım 3-5 gündür yok diye belirt.

Ping hızın düşse bile download hızı çok az. En azında 8mbps internet tarifesine geçmelisin.

• 0

Merhaba @Enes_A1 , 

Problemin çözülüp/çözülmediğini bize bildirmediğiniz ve bu konu aktif olmadığı için taşıyorum. Eğer bu konu hakkındaki sorununuz halen devam ediyor ise, Support (Ticket Sistemimize) bir ticket gönderebilirsiniz.

Ticket göndermek için :https://support.truckersmp.com/

Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız : 

//Kilitlenerek Çözülemeyen konular bölümüne taşındı

RequieB

Game Moderator of the Year 2018 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.