Jump to content
  • 0

Giriş Yapamıyorum

Guest

Question

Ne Yaparsam Yapayım Parolda Sıfırladım Ancak Oyun Kabul Etmiyor.. Siteye Girebiliyorum Ama Oyun Hata Veriyor

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

-Eğer birden çok steam hesabı kullanıyorsanız TruckersMP'ye kayıt olduğunuz steam adresi ile steama giriş yapın.

-Steama kaydolduğunuz e posta adresi ile TruckersMP'ye kaydolduğunuz e posta adresleri farklıysa e posta değiştirme yaparak steam ile TruckersMP e posta adreslerini aynı yapın.

Bu yazdıklarımı kontrol ettikten sonra lütfen sorununuzun çözülüp,çözülmediğiini bildirin.

Teşekkürler.

• 0

Oyunda giriş sistemi yani email yazdığımız yerde ''@'' işareti klavye üzerinden konulamıyor. ''@'' işaretini bir not defterine veya herhangi bir yazı yazabildiğimiz yere koyun ''CTRL + C'' tuşu ile kopyalayın ve email adresini girdiğimiz yerde ''@'' işaretini mail adresiniz arasına koyarak tekrar deneyin.

okYVvm.png

• 0

Merhaba Sevgili, @SKEREMKRAL;

Yukarıda sizlere sunulan cevaplar, sizin yaşamış olduğunuz bu problemi çözmeye yardımcı oldumu? Lütfen sorununuzun çözülüp/çözülmediğinizi bize bildirin :)

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.