Jump to content
  • 0

Banımın kalkması gerekiyordu

user_658447

Question

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0
7 hours ago, Nocetra said:

https://hizliresim.com/9NvgR5 Merhabalar burda gösterdiğim gibi Account-Profile-Setting-Site settings geçerek orada yaşadığın ülkenin zaman dilimini seçersen ban zamanını daha doğru öyrenmiş olursun :)

profilimde yaşadığım bug yüüzünde hiçbir yere giremiyorum . feedback appeal ban hesabım kısımları dahil. kullanıcı adım MCY olarak gözükmekte yani 3 haneli bu yüzden hata veriyor ismini değiş diyor ama 8 hazirana kadar değişemiyorum

• 0
5 minutes ago, MCY said:

profilimde yaşadığım bug yüüzünde hiçbir yere giremiyorum . feedback appeal ban hesabım kısımları dahil. kullanıcı adım MCY olarak gözükmekte yani 3 haneli bu yüzden hata veriyor ismini değiş diyor ama 8 hazirana kadar değişemiyorum

Bu konuda bilgim yok malesef

• 1
15 minutes ago, MCY said:

tekrardan ban yediğiniz için 3 haziran  saat 16:53'de açılacaktır

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

• 0
1 minute ago, ALTUNSOY. said:

tekrardan ban yediğiniz için 3 haziran  saat 16:53'de açılacaktır

Farkındayım evet olayı anlatayım. Banım kalktı saat 10 gibi girdim 10dk oynadım sonra çıktım. hiçbir şey yapmadım banlanma sebebim 5 gün öncesinden kaynaklı. Tekrar giriyim dedim bu banla karşılaştım. İtiraz etmek istiyorum ama appeal ban kısmına giremiyorum hesabımdaki bug yüzünden. Başka bir seçeneği yok mudur ?

2 minutes ago, BombZ said:

@MCY Yasağınızda bug gibi birşey yoktur aşağıdaki resimde gördüğünüz üzere yasağınız 3 haziranda bitecektir.

http://prntscr.com/jn9u6r

Buradan yasağınızın saat kaçta biteceğini kontrol edebilirsiniz.  https://ban.wotmp.com/

İyi Forumlar ;)
  BombZ

Bu eski konu , burda bahsettiğim ban bu sabah açıldı fakat tekrar banlandım. 5 gün önce birinin bana griffing yaptığı için ettiğim küfür nedeniyle. FAKAT Ben zaten 3 gün ban yemiştim. Şimdi hiç oynayamadan tekrar yedim SAÇMALIK.

• 0
Just now, MCY said:

Farkındayım evet olayı anlatayım. Banım kalktı saat 10 gibi girdim 10dk oynadım sonra çıktım. hiçbir şey yapmadım banlanma sebebim 5 gün öncesinden kaynaklı. Tekrar giriyim dedim bu banla karşılaştım. İtiraz etmek istiyorum ama appeal ban kısmına giremiyorum hesabımdaki bug yüzünden. Başka bir seçeneği yok mudur ?

itiraz etmen bir şey değiştirmez 1 ay içerisinde yaptıgın kural dışı hareketlerden   ban yiyebilirsin 5 gun oncekı yazdıgın kufurden ban yemişin burda tuhaf veya entresan bir durum yok itiraz etmen senın adına bır fayda sağlamaz 

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

• 0
2 minutes ago, ALTUNSOY. said:

itiraz etmen bir şey değiştirmez 1 ay içerisinde yaptıgın kural dışı hareketlerden   ban yiyebilirsin 5 gun oncekı yazdıgın kufurden ban yemişin burda tuhaf veya entresan bir durum yok itiraz etmen senın adına bır fayda sağlamaz 

Peki sağolun :( Bi oynayamadık gitti be

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.