Jump to content
  • 0

Hesabımi Yanlıșlıkla Sildim

Guest

Question

Merhabalar TruckersMP Hesabimi Yanlıșlık Ile Sildim Tekrar Geri Alamıyorum Tekrar O Hesap Ile Kayıt Olmaya Çalıștigim Zaman Reddediyor Bu Islemi Geri Almanin Bir Yontemi Yokmu Çok Fazla Emegim Var 

SSaygılarımla.

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Hesabımı silmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Buradaki web sitesindeki hesap ayarlarınıza buradan ulaşabilirsiniz: https://truckersmp.com/profile/settings/redirect/account/ BU LÜTFEN UNUTMAYIN LÜTFEN UNUTMAYIN!

Hesabımı silersem, yasaklarım da silinir mi? 
Hayır. Yasaklarınız Steam'de görüntülenen halka açık bilgiler olan Steam ID'nize bağlanır. Tekrar kaydolursanız yasaklarınız yeniden etkinleştirilir.

Hesabımı sildiğimde hangi bilgiler kalacak ve ne silinecek? 
Kalan bilgiler: Yasaklar, temyizler ve raporlar kişisel bilgi olmadıkları için kalacak ve kanıt olarak kullanılacaktır. 
Silinecek bilgiler: TruckersMP ve forum hesabınızla bağlantılı işe alım uygulamaları, geri bildirim biletleri, sosyal bilgiler ve düzenleme günlükleri.

Forum hesabım ne olur? 
Forum kullanıcı hesabınız kaldırılacak. Yayınlanan konular ve yanıtlar görünür durumda kalacaktır.

-----Bu dikkat etmen gereken satır.Konunun devamı burada 

eğerki  yazdığı gibi tekrar kayıt olma ihtimali varsa truckersmp destek ekibi ile görüşmeyi deneyebilirsin https://support.truckersmp.com/ @[T.G.E][32]Emre Bekar[TR]

Görüntüler?  q = tbn :?  ANd9GcS8GJihtxyjAJ5zGbtSjBL   $ιɢɴed вy мeĸα ĸнαzιх

• 0

Merhaba, 

Sildiğin Hesap'ı Geri Kurtarma Gibi Bi Şansınız Yok. Yeni Hesap Aldığınız'da Bile Endişe Etmeyin, Çünkü Silinen Hesap Ile birlikte Id'iniz'de Gidiyor, Yeni Hesab'ınızda Başarılar Dilerim...

SAYGILARIMLA....

• 0

Merhaba Sevgili, @[T.G.E][32]Emre Bekar[TR]

Yukarıda sizlere sunulan cevaplar, sizin yaşamış olduğunuz bu problemi çözmeye yardımcı oldumu? Lütfen sorununuzun çözülüp/çözülmediğinizi bize bildirin :)

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Merhabalar aMlesef, TruckersMP Destek kibi lIede Iletisime ectim uBnun Mumkun Olmadigini Soylediler

On 08.06.2018 at 2:13 AM, [WTLVTC] ismail [TR] said:

Merhaba Sevgili, @[T.G.E][32]Emre Bekar[TR]

Yukarıda sizlere sunulan cevaplar, sizin yaşamış olduğunuz bu problemi çözmeye yardımcı oldumu? Lütfen sorununuzun çözülüp/çözülmediğinizi bize bildirin :)

• 0
6 hours ago, [T.G.E][32]Emre Bekar[TR] said:

Merhabalar aMlesef, TruckersMP Destek kibi lIede Iletisime ectim uBnun Mumkun Olmadigini Soylediler

Merhaba @[T.G.E][32]Emre Bekar[TR] ,

Sorunuzun cevabını destek ekibi de vermiş. Ne yazık ki silinen hesaplar geri alınamıyor. Aynı adres ile de yeni hesap alamazsınız.

İyi forumlar.

• 0

Merhaba @[T.G.E][32]Emre Bekar[TR],

Eğer TruckersMP Ekibi ile iletişime geçtiğiniz halde bir sonuca varamadıysanız, ne yazık ki hesabınızı tekrar aktifleştiremezsiniz. 

TruckersMP Hesabınızı siler iken, sizlere belirli maddeler belirtilir. Onlardan İkisi şu şekildedir;

• Bu işlem, hesabınızı kalıcı olarak siler.
  • Bu işlem kalıcı bir eylemdir ve geri alınmaz.

Bu aşamada Sağlıklı bir şekilde düşünmek ve Doğru bir karar vermek gerekir. Bu Rehber'de de görüldüğü üzere, hesabınız tekrar aktifleştirilmez.

Saygılarımla.

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.