Jump to content
  • 0

Başka steam hesabıyla girebilir miyiz?

user_658447

Question

Benim 2 tane steam hesabım var. Birinde ets2 var fakat diğerinde yok. Ben ets2 olmayan hesabıma ets2 olan hesabımdan izin verdim ve ets2 yi oynayabiliyorum fakat multiplayer a giriş yapamıyorum email ve şifre yazdığım halde yanlış diyor. Ama ets2 nin olduğu steam hesabına geçince giriyor. Neden

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

TruckersMP'ye kayıt olurken belirtiğiniz Steam hesabının dışında  bir başka Steam hesabı ile ilişkilendirilmemiş TruckersMP hesabı ile giriş yapmanız mümkün değildir.

Demek istediğim, A hesabı[Steam] ile TruckersMP'ye kayıt olurken B hesabını[Steam] ile A hesabı[Steam} ile ilişkilendirilmiş TruckersMP hesabıyla giriş yapmanız mümkün değildir.

• 0

İKİ TANE HESAP KULLANABİLMENİZ İÇİN 2 TANE EURO TRUCK SİMİLATOR ALMANIZ GEREKİR VE İKİSİNEDE ÖZEL TRUCKERSMP HESABI AÇIP İKİSİNİDE AYRI AYRI KULLANMANIZ LAZIM TRUCKERSMP YE KAYIT OLURKEN ETS2NİZİN OLUP OLMADIĞINA VE KAÇ SAAT OYNADIĞINIZA BAKILIR 2 SAATTEN AZ İSE KAYIT OLAMAZSININ VE PROFİLİNİZİN HERKESE AÇIK OLMASI GEREKİR YANİ İKİ EUROTRUCKSİMİLATOR İKİ TRUCKERSMP HESABI GEREKİR

İYİ OYUNLAR ...

• 0

Mehabalar Steam Aile Paylaşım Sistemi İle Multipilayere Girmezsiniz Hesabınızda Satın Almış Olmanız Şart İyi Geceler Dilerim.

• 0

Merhabalar ETS2 Multiplayere sadece kayıtlı olduğunuz steam hesabıyla giriş yapa bilirsiniz. Başka steam hesabıyla girdiğinizde söylediğiniz sorun( E-mail ve ya şifre yanlış) çıkıyor.

• 0

Konu aktif olmadığından çözülemeyen konulara taşıyorum.

/Locked and moved to çözülemeyen konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.