Jump to content
  • 0

Araba ile servere bağlanmak

user_658447

Question

Garajdan küçük taşıt yani arabayı seçip servere girmeye uygun halde fırlatılıyor kickleniyorum. Neden? Yasak mı?

"Sunucudan atıldınız. Nedeni: Geçersiz aksesuar seti tespit edildi. Üzgünüz, Oyun Yöneticiniz değilsiniz!"

Arabaya malzeme takmadım aslında ilk seferde takmıştım ama sonra bundan kaynaklı olabileceğini düşündüm ve çıkardım tekrar giremeyi denedim. Fakat yine aynı sorun oldu.

14 answers to this question

Recommended Posts

• 0

oyunu kapatıp tekrar çalıştırıp servere tır ile bağlandıktan sonra bir çekici galerisinden skoda alırsan bir sorun çıkmaz 

• 0
12 minutes ago, GoknOz said:

// Moved to Yardım & Destek

Merhaba @kralmachine,

Hangi server'a bağlandığınızda bu hatayı alıyorsunuz? belirtir misiniz.

Teşekkürler..

Europe Serveriydi ama hangisi olduğunu hatırlamıyorum dün gece (nedensizce) 3 gün yasaklandığım için şuan bakamıyorum. 

Ve ek olarak profilimde bir bug oluştu eğer ilgilenirseniz onun için de soru sormak isterim.

• 0

Eu3 yada Eu 1 sunucusuna bağlanmaya çalıştıysanız kick yemiş olamnız normal Sadece Eu2 de Skoda aracına izin veriliyor.

• 0

Aracınızda Polis Parçaları Takılı Polis Parçaları Mavi Ledler Adminlere Oyun Yöneticilerie Özeldir Çıkarmanıza Rağmen Halen Aynı Hatayı Veriyorsa Oyuna Bir Tır İle Bağlanıp Skodayı Oyunda Aktif İken Alın Hatanın Tekrarlamadığını Göreceksiniz 

• 0
13 minutes ago, -EmreBEKAR- said:

Aracınızda Polis Parçaları Takılı Polis Parçaları Mavi Ledler Adminlere Oyun Yöneticilerie Özeldir Çıkarmanıza Rağmen Halen Aynı Hatayı Veriyorsa Oyuna Bir Tır İle Bağlanıp Skodayı Oyunda Aktif İken Alın Hatanın Tekrarlamadığını Göreceksiniz 

Teşekkür ederim, profilimde oluşan sorunu çözmeme yardımcı olur musun? Ticket yolladım fakat ne zaman cevap gelir belirli olmadığı için , biraz çabuk olsa iyi olurdu.

• 0
Just now, kralmachine said:

Teşekkür ederim, profilimde oluşan sorunu çözmeme yardımcı olur musun? Ticket yolladım fakat ne zaman cevap gelir belirli olmadığı için , biraz çabuk olsa iyi olurdu.

Ben Sana Hatasız Çalışan Bir Save Yoluyabilirim. Hatanın Çözülecegini Düşünüyorum

• 0
2 hours ago, kralmachine said:

Profilinde oluşan sorun nedir? Detay verir misin biraz?

• 0
11 hours ago, Mr. Khan said:

Profilinde oluşan sorun nedir? Detay verir misin biraz?

İsmimi ◥◣MCY◢◤ olarak değiştirdim ama kendiliğinden ◥◣ olanları silmiş MCY olarak kaydetmiş. Profilime giremez oldum direkt kullanıcı adı değiştirme yerine atıyor aşağıdaki sorunları halledin diyor. 4 haneli olmak zorunda en az kullanıcı adı ama benim değişim zamanım 8 haziran yani daha erken değiştiremem. Yetkililer yönetici panelinden ismimi değiştiremez mi ? 4 haneli olsa yeter. Appeal ban , feedback , profil kısımlarına giremiyorum bu sorun yüzünden

• 0

Tek Euro 2 De Kullanılabildiği İçin Başka Sunucuya Girmiş İseniz Kicklenmiş Doğaldır Çünkü Sadece Skoda Euro 2 de Kullanılıyor

• 0

Soru cevaplandığı için konuyu çözülen konulara taşıyorum.

/Locked and moved to çözülen konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.