Jump to content
  • 0

Connection Error Hatası

Guest

Question

Merhabalar. Oyunu yaklaşık 1 senedir oynamıyordum. Dün multiplayere girdiğim zaman bu hatayı aldım ve yaklaşık 1 gündür bu hatayı alıyorum. Googlede youtubede araştırmadığım, bakmadığım yer, forum kalmadı. Hepsini denedim. Ama hala aynı hatayı almaya devam ediyorum. Lütfen yardımcı olun.

Ekran Alıntısı.PNG

14 answers to this question

Recommended Posts

• 0

@Marlboro Light* Gizli klasörleri açın, C:\ProgramData\TruckersMP\ dizinindeki dll dosyalarında Engellemeyi Kaldır seçeneği var mı bi kontrol edin.
Temsili resim; http://i.hizliresim.com/0lGmvW.png  Devam ederse Denetim masası program ekle kaldırdan turuckersmp'rı kaldırın gizli dosyaları göster dedikten sonra c diski program data truckersmp klasörünü silin.
Önemli işlem: Bilgisayarı yeniden başlatın.. Ardından mp sürümünü güncelleyin sorun çözülecektir.

• Like 1

Görüntüler?  q = tbn :?  ANd9GcS8GJihtxyjAJ5zGbtSjBL   $ιɢɴed вy мeĸα ĸнαzιх

• 0

Merhaba,

"Öncelikle, ETS2'nin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Eğer çalışıyorsa sonlandırın ve tekrar deneyin. Eğer bu sorununuzu gidermezse core_ets2mp.dll silin ve Launcheri tekrar çalıştırıp dosyayı tekrar indirin. Konumu: C:\ProgramData\TruckersMP"

Saygılarımla.

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0
2 hours ago, [SK] - TeR* Meka'KhaziX said:

@Marlboro Light* Gizli klasörleri açın, C:\ProgramData\TruckersMP\ dizinindeki dll dosyalarında Engellemeyi Kaldır seçeneği var mı bi kontrol edin.
Temsili resim; http://i.hizliresim.com/0lGmvW.png  Devam ederse Denetim masası program ekle kaldırdan turuckersmp'rı kaldırın gizli dosyaları göster dedikten sonra c diski program data truckersmp klasörünü silin.
Önemli işlem: Bilgisayarı yeniden başlatın.. Ardından mp sürümünü güncelleyin sorun çözülecektir.

Öncelikle çok teşekkür ederim yardımın için. Ama hala sorun devam ediyor.

2 hours ago, AdaBey said:

Merhaba,

"Öncelikle, ETS2'nin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Eğer çalışıyorsa sonlandırın ve tekrar deneyin. Eğer bu sorununuzu gidermezse core_ets2mp.dll silin ve Launcheri tekrar çalıştırıp dosyayı tekrar indirin. Konumu: C:\ProgramData\TruckersMP"

Saygılarımla.

Teşekkür ederim yardımın için. Ama hala sorun devam ediyor. ETS2 sürümüm 1.31.2.2s. Bundan kaynaklanıyor olabilir mi ?

• 0

Merhaba @Marlboro Light* aşağıdaki konuyu inceleyiniz yardımcı olacaktır

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

• 0
5 minutes ago, ALTUNSOY. said:

Merhaba @Marlboro Light* aşağıdaki konuyu inceleyiniz yardımcı olacaktır

Öncelikle teşekkürler yardımın için. Benim sorunum içerisinde yer alıyor. İnternet Explorerın önbelleğini silin felan diyor. Aynı işlemi uyguladım. Hala aynı hata .Değişen bişey yok 

• 0
1 hour ago, Marlboro Light* said:

Öncelikle teşekkürler yardımın için. Benim sorunum içerisinde yer alıyor. İnternet Explorerın önbelleğini silin felan diyor. Aynı işlemi uyguladım. Hala aynı hata .Değişen bişey yok 

Directx güncel olduğundan eminmisiniz?

• 0
1 hour ago, Grau said:

Directx güncel olduğundan eminmisiniz?

Şu an baktım en güncel sürümü yüklü. DirectX 11

• 0
Just now, Marlboro Light* said:

Şu an baktım en güncel sürümü yüklü. DirectX 11

En güncel sürümü Şuan DirectX12  Bilgisarınız 32 Bit ise Multiplayer açmıcaktır.

• 0
1 minute ago, Grau said:

En güncel sürümü Şuan DirectX12  Bilgisarınız 32 Bit ise Multiplayer açmıcaktır.

Hayır 64 bit.

Ekran Alıntısı.PNG

• 0
13 minutes ago, Marlboro Light* said:

Hayır 64 bit.

Ekran Alıntısı.PNG

Truckersmp Launcher yükleniyormu yoksa oyna dedikten sonramı oluyor??
veyatta yönetici başlattınızmı Truckersmp Launcher

• 0

TruckersMP tıkladığım zaman anında bu hatayı alıyorum. Yani oyna paneli gelmiyor. Yönetici olarakda başlattım. Maalesef hala aynı hatayı alıyorum.

Edited by Marlboro Light*

• 0

BU HATAYI BENDE ALIYORUM SON 3 YADA 4 GÜNDE BAŞLADI İLK DENEYİŞTE GİREMİYORUM AMA 2. YADA 3. DENEYİŞTE GİREBİLİYORUM DENEYİN YADA YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIRIN ODA OLMADIYSA 

DENETİM MASASI > WİNDOWS GÜVENLİK DUVARI

AÇILAN SEKMENİN SAĞ TARAFINDAN > GELİŞMİŞ AYARLAR

AÇILAN SEKMENİN SOLUNDAN > GİDEN KURALLAR KISMINA GİRİN

VE ORADA EURO TRUCK SİMİLATOR IN ERİŞİLEBİLİRLİĞİNİ KONTROL EDİN 

BUNLAR OLMAZSA YAPABILECEGIM BİRŞEY YOK 

İYİ OYUNLAR

• 0

Konu aktif olmadığı için çözülemeyen konulara taşıyorum.

/Locked and moved to çözülemeyen konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.