Jump to content

návrhářv Graphic Workshop

wildcl4wz

Recommended Posts

(Konum uygun yerde değilse taşıyabilir misiniz?)

Herkese merhaba, Semih 18 yaşındayım yaklaşık olarak 4-5 yıldır kendi çapında grafik yapan birisiyim. Genellikle Gta San Andreas Multiplayer oyunlarında sunucularda grafiker / yönetici olarak uzun süredir takılıyorum -_- Bu konuda çok iyi olduğumu söyleyemem hobi olarak yaptığım için boş vakitlerimde yapıyorum. Daha çok tanıtım reklam veya sosyal medya tasarımlarını yapıyorum.  >_<

Konuda öneri, fikir, şikayet aklınıza ne gelebiliyorsa benimle paylaşabilirsiniz.

Lojistik sahipleri veya açma düşüncesinde olanlara yardımcı olabilirim logo tanıtım afişi vs. 

Şimdiden teşekkürler. <_<

Örnek çalışmalarımı buraya atıyorum diğer tasarımlarımı özel mesaj olarak isteyebilirsiniz. Başka platforumun oyunları ve sunucuları olduğu için reklam vs olmasını istemedim. 

SxK9bR.png

9LOMd5.png

daUJaQ.png

85Jx9S.png

AIPWH7.png

CJf4eN.png

I9x5cH.png

ObaSAQ.png

GO922K.png

W0I8S9.png

zTQPU7.png

GJReOB.jpg

5fcW2G.jpg

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Çalışmalar Çok Güzel Emek Verip Güzel İşler Ortaya Sunmuşsun. Bu Güzel Paylaşımları Devam Ettirsen Çok Güzel Olur. Başarılarının Devamını Dilerim.

On 20.06.2018 at 3:55 PM, Opssorry said:

Bu işte kendini geliştir derim. Hem ileri de ek işin olur hemde bu işten her zaman ekmek yersin. Güzel çalışmalar tebrik ederim. 

Hobi olarak yapıyorum, şuan para kazanma gibi bir fikrim yok. Diğer oyun platformlarında takılıyorum. >_<

On 22.06.2018 at 6:32 PM, Uzman Oyuncu said:

Çalışmalar Çok Güzel Emek Verip Güzel İşler Ortaya Sunmuşsun. Bu Güzel Paylaşımları Devam Ettirsen Çok Güzel Olur. Başarılarının Devamını Dilerim.

Başka platformlarda projelerde olduğu için fazla atamıyorum. Yakında konuyu güncelleyeceğim. Teşekkürler *-*

Gerçekten aralarından bazılarını çok sevdim. Emeğinize sağlık. :) 

En sondaki bannerden banada yapabilirmisiniz?

Şimdiden teşekkürler :) 

44 minutes ago, XecutioneRR said:

Konumu aşağıda ki genel bölüme taşır mısınız?

Pek fazla yetkilileri bilmediğimden etiketlemedim. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/228-show-your-work/

Belirtmiş olduğunuz yer genel bölümdür ve ingilizce yazılması gereklidir. Bu konu oraya uygun değildir çünkü oyun ile ilgili olmalıdır. Konu içeriği türkçe olduğu için ve TruckersMP oyunları ile alakalı bir konu olmadığı için konu dışı bölümünde kalması gerekmektedir.

• Confused 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.