Jump to content
  • 0

Yol çalışmasi

[TR]MURO16

Question

14 answers to this question

Recommended Posts

• 1
Guest GЯΞУHOUИD

Merhaba @[TR]MURO16;

Rastgele yol olaylarını kapatmak için 

1. adım; ESC "menü" basın
  2. adım; Seçenekler'e tıklayın
  3. adım; Oynanış'a tıklayın

ve oynanış bölümünden rastgele yol olaylarını en aza doğru sürükleyin.

ve oyunun senkronize olduğundan emin olmak için oyundan çıkıp tekrar girin. 

Saygılarımla;

AquaCloud

• 0

Dostum Yol Çalıșmaları Senkorize Değil Senin Gördügün Yol Çalıșmasını Bașkası Farklı Yerde Görür Adamın Gördügunude Sen Farklı Yerlerde Görürsün Yani Daha Senkorize Edilmedi. 

Saygılarımla Hayırlı Akșamlar.

• 0

az önce adam düz yolda görünmez bir yerlere vurdu ayarlardan kapattım ben yoksa bazen sıkınıt yaratabiliyor  kalabalık yerde oldugu zaman cok sıkıntı oluyor ban bile yiyebilirsiniz birde tek şeritli yollarda sıkıntı oluyor en iyisi kapatmak gerekiyor rastgele olaylar bazen sen gozukmuyor table oluyor yolda görünmez yere çarpıyorsun sıkıntı olabiliyor oyun zevkkini kaçırıyor  

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

• 0

Öncelikle Merhaba ;

Bahsettiğiniz olayı oyun içinden ''Seçenekler / Oynanış'' bölümünden ''Rastgele yol olayları'' kısmını en sola çekerek daha nadir gelmesini sağlaya bilirsiniz. Tamamen kapanmıyor fakat en solda tamamen kapanmış gibi çok az yol olayları ile karşılaşıyorsunuz. Rastgele yol olayları senkorize olmadığı için sizde çıkan yol olayı diğer oyuncuda çıkmayacağı için kazaya sebebiyet verme ihtimali çok yüksektir...İyi eğlenceler. ;)

• 0

bencede multiplayer de kapatılmalı ve senkronize olmadan açılmamalı çok riskli bir şey hele birde tek şeritli yolda sizin şeridinizde yol çalışması olduğunu düşünsenize ya karşıya geçiyorsunuz ve adam troll sanıp raporlayıp ban yemenize sebep oluyor eğer açıcaksanız video kaydınız açık bir şekilde gitmelisiniz bence çünkü ban yerseniz kanıt olarak gönderip açılmasını sağlayabilirsiniz.

• 0

Merhaba,

Bahsettiğiniz olayı oyun içinden ''Seçenekler / Oynanış'' bölümünden ''Rastgele yol olayları'' kısmını en sola çekerek daha nadir gelmesini sağlaya bilirsiniz. Tamamen kapanmıyor fakat en solda tamamen kapanmış gibi çok az yol olayları ile karşılaşıyorsunuz. Rastgele yol olayları senkorize olmadığı için sizde çıkan yol olayı diğer oyuncuda çıkmayacağı için kazaya sebebiyet verme ihtimali çok yüksektir...İyi eğlenceler. 

• 0

Yakında düzeltilir diye düşünüyorum. eğer sıklıkla dahi karşılaşıyorsanız bir kayıt almanızı öneririm bir herhangi ban söz konusunda sizde bir delil ile savuna bilin. :) 

• 0

Merhaba Sevgili, @[TR]MURO16:)

Yukarıda sizlere sunulan cevaplar, sizin yaşamış olduğunuz bu problemi çözmeye yardımcı oldumu? Lütfen sorununuzun çözülüp/çözülmediğinizi bize bildirin 

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Merhaba @[TR]MURO16 

Problemin çözülüp/çözülmediğini bize bildirmediğiniz ve bu konu aktif olmadığı için taşıyorum. Eğer bu konu hakkındaki sorununuz halen devam ediyor ise, Support (Ticket Sistemimize) bir ticket gönderebilirsiniz.

Ticket göndermek için : https://support.truckersmp.com/

Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız : 

//Kilitlenerek Çözülemeyen konular bölümüne taşındı

RequieB

Game Moderator of the Year 2018 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.