Jump to content
  • 0

Steam DLC ile ilgili

OzanTR12

Question

Beyler bende ets2 var ben 

Euro Truck Simulator 2 Essentials almak istiyorum. Fakat 

Euro Truck Simulator 2 Essentials ın içinde normal ets 2 var ben bun 

Euro Truck Simulator 2 Essentials alırsam bunun içindeki oyunu ne yapıcam çöpeme gitcek ?

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0
6 minutes ago, Tircidayi said:

AYNI SORUNU BENDE YAŞAMIŞTIM BÖYLE BİR DURUMDA TEK TEK ALIRSANIZDA AYNI MİKTAR ÖDEME YAPIYORSUNUZ EĞER ETS2NİZ YOKSA BU KAMPANYADAN YARARLANABİLİRSİNİZ KAYBEDECEK HİÇBİRŞEYİNİZ YOK 

İYİ OYUNLAR

İlk önce yanlış bilgilendirme, Bu paketten alırsa ETS2 fiyatı düşüyor ve belli bir oran indirim yapmaktadır. 

• 0

Pakette var olan eklentiler veya oyunlar kütüphanenizde var ise onların fiyatlarını düşer ve o eklenti veya oyunları satın almaz. Sadece pakette var olup sizin kütüphanenizde olmayan eklenti veya oyunları satın alırsınız.

• 0

Merhaba Sevgili @OzanTR12

Yukarıda sizlere sunulan cevaplar, sizin yaşamış olduğunuz bu problemi çözmeye yardımcı oldumu? Lütfen sorununuzun çözülüp/çözülmediğinizi bize bildirin :)

• Woah! 1

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Merhaba Sevgili, @OzanTR12;

Problemin çözülüp/çözülmediğine dağir herhangi bir yanıtta bulunmadığınız için bu konuyu taşıyorum (Sebeb: Aktif olmadığı için)

Eğer bu konu hakkındaki sorununuz halen devam ediyor ise, Support (Ticket Sistemimize) bir ticket gönderebilirsiniz

Support (Ticket Sistemimize) buradan bir Ticket gönderebilirsiniz:

https://support.truckersmp.com/

Eğer Support sistemine nasıl bir ticket gönderileceğini bilmiyor iseniz, aşağıdaki Rehber konu içerisinden bilgi edinebilirsiniz:

http://jmdev.ca/url/?l=325a7

//Kilitlenerek Çözülemeyen konular bölümüne taşındı

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.