Jump to content
Update 1.32 | It's time to downgrade! Read more... ×
Sign in to follow this  
ADEM.KER?M

Spacial Transport /dlc

Recommended Posts

Posted (edited)

Saygıdeğer Arkadaşlar;spacial transport dlc büyük bir ilgi duyuldu, ama velakin bu dlc niye multiplayer destekli gelmiyor; Gelse lokum gibi olur.siz değerli tır şöförlerı yorumlarinız bekliyorum. Fikirleriniz beklemekteyim ???

Edited by ADEM.KER?M

bana sorarsan yükler büyük olduğu için bide eşlik eden araçlar var zaten multi trol dolu adanı sıkıştırıp  rahat vermezler diye düşünüyorum..

• Thanks 1

2 hours ago, ADEM.KER?M said:

Saygıdeğer Arkadaşlar;spacial transport dlc büyük bir ilgi duyuldu, ama velakin bu dlc niye multiplayer destekli gelmiyor; Gelse lokum gibi olur.siz değerli tır şöförlerı yorumlarinız bekliyorum. Fikirleriniz beklemekteyim ???

bu olayı sadece yeni server açılarak sadece special transport  yükleri taşınabilir  yoksa bunun normal serverlarda olması sağşıklı olmaz zaten  special transportu alanlar bir kaç kez oynuyor sonra bir daha oynamıyor çünkü çok zor oluyor dar yollardan gıtmek bir yere vurmadan bellı bır sure sonra sıkıyor görevleri o yüzden geleceğini sanmıyorum maalesef

• Thanks 1

Cevaplarınız için teşekkürler. Konu üzerinden 14 gün geçmesini takiben konuyu kilitliyor ve arşive taşıyorum.

//Locked and moved to Turkish Archive due to inactivity for 14 days.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this