Jump to content
Incompatible ATS & ETS2 Game Versions ×

[REHBER] Krone Etkinlik Dorsesini Etkinlik Haricinde Kullanma


Javier Peña

Recommended Posts

Merhaba Krone etkinlik dorsesini etkinlik dışındada kullanmak isteyenler olacağı için nasıl kodlarla oynama yaparak kullanacağınızı anlatıyorum.


İlk olarak Belgelerim klasöründe bulunan config.cfg dosyasını açıyoruz. uset g_console ve uset g_developer değerlerini 1, uset g_save_format değerini ise 2 yapıyoruz (sadece tırnakların içindeki sayıyı değiştiriyoruz).Değişiklikleri kaydettikten sonra config dosyasını kapatıyoruz.


Daha sonra oyunu açıp herhangi bir kayar perdeli dorse alıyoruz.Dorseyi aldıktan sonra hızlı kayıt alıyoruz (tuş atamanız gerekmektedir atamadıysanız seçenekler => tuşlar ve düğmeler bölümünden tuş atayabilirsiniz).


Sonra Belgelerim => Euro Truck Simulator 2 => profiles => ''kendi profil klasörünüzün adı'' => save = > quicksave klasörüne giriyoruz.Girdikten sonra game.sii dosyasını sii_decrypt.exe dosyasının üzerine sürüklüyoruz (eğer mevcut olarak sii_decrypt programınız yoksa googledan aratıp indirebilirsiniz).Sürükledikten sonra game.sii dosyasını açıyoruz ve ctrl+f yapıp cargo_mass yazıp aratıyoruz.Daha sonra mevcut dorsenin kodlarını Krone dorsenin kodları ile değiştirip, değişiklikleri kaydetip game.sii dosyasını kapatıyoruz.


Son olarak oyuna geçip kaydet&yükle kısmından yükle diyip en üstte bulunan hızlı kaydeti yüklüyoruz ve Krone dorsemiz hazır.

Config dosyamızdaki değişikliklerin görselle desteklenmiş hali: http://prntscr.com/jjqhyt
Game.sii dosyamızdaki değişikliklerin görselle desteklenmiş hali: http://prntscr.com/jjqkz4
 

Şasi kodu: /def/vehicle/trailer/krone/profiliner_2017/chassis_2017.sii

İş-boya kodu: /def/vehicle/trailer/krone/profiliner_2017/company_paint_job/default_2017.sii

Lastik kodu: /def/vehicle/t_wheel/385_65.sii


Not: Dorseyi tek renk yapmak için iş kodu yerine bu kodu yazınız;     /def/vehicle/trailer/livestock/company_paint_job/default.sii      
Not: Eğer dorsenin orjinal lastiklerini kullanmazsanız ve bu durum anlaşılırsa perma ban yiyebilirsiniz,lütfen dorse kodlarını değiştirirken lastik kodlarınıda değiştirmeyi unutmayınız.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Krone dorsesi ile ilgili world of trucks etkinliği son buldu. Dolayısıyla krone dorsesi artık aktif değil. Ve bu kodlar artık krone dorsesi kullanılabilir olmadığından çalışmamaktadır. Oluşturmuş olduğunuz bu rehber için sizlere teşekkür ederim. 

 

Konu arşive taşınmıştır. Krone dorsesi tekrar eklendiği zaman tekrar açılabilir.

 

// Gerekli cevap verildi ve konu arşive taşındı

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.