Jump to content
  • 0

ATS Aktifleştirme

Belqhegor

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @Belqhegor ,

Steam profilinizin oyun detayları gizli gözüküyor ve sistemimiz oyunlarınızı kontrol edemiyor. Lütfen aşağıdaki adımları takip edin.

-Profilinizi açın.
-Profil düzenleme kısmına girin.
-Gizlilik ayarlarını açın.

-Profilim: Herkese Açık
**Oyun Detayları: Herkese Açık**

olarak ayarlayın ve Oyun Detayları bölümündeki kutuyu boş bırakın, işaretlemeyin.

Örnek: http://prntscr.com/j7hbhm

TIRCI

• 0
7 minutes ago, Belqhegor said:

Merhaba @DesertEagle26 destek ile konuştum, bana aynısını söylediler. Dediklerinizi de yaptım ama gene de bir türlü aktifleşmiyor.

capture-20180517-233250.png

Gizlilik ayarları resimdeki gibi kalsın. Steami tamamen kapatıp yönetici olarak açın.

Fakat uyarayım ETS2'den ban yemişsin, öbür hesaba ATS eklersen o hesap da ban yer.

TIRCI

• 0
17 minutes ago, DesertEagle26 said:

Gizlilik ayarları resimdeki gibi kalsın. Steami tamamen kapatıp yönetici olarak açın.

Fakat uyarayım ETS2'den ban yemişsin, öbür hesaba ATS eklersen o hesap da ban yer.

Bu ayın 25'inde ETS'nin banı açılıyor. Banlı olduğu için aktifleşmeme olasılığı da olabilir mi ?

• 0
1 hour ago, DesertEagle26 said:

Başka bir steam hesabın var mı? Ban ile ilgili bir durum yok.

Açmayı denedim ama bu steam hesabımı bağlayamadım bir türlü, kullanılıyor diyor.

1 hour ago, DesertEagle26 said:

Başka bir steam hesabın var mı? Ban ile ilgili bir durum yok.

Yan hesap falan diyorsan evet var.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.