Jump to content

Nagrywanie ETS2


Recommended Posts

Witam, 

mam problem z nagrywaniem ets2 mp, jakim programem bym nie nagrywał, gra mi nie ścina, a w nagranym filmie strasznie klatkuje, próbowałem już nagrywać obs'em, actionem, shadowplayem, w każdym tak samo, komputer mam w miare dobry.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, [EKARD] Shadii [PL/ENG] said:

Witaj @KacP3ReK,

 

1. Zmniejsz sobie ustawienia graficzne.

2. Zaaktulizuj sterowniki graficzne.

 

Ustawień graficznych nie będę ruszał bo mam dobre, a na gorszych nie chcę grać bo gra wygląda po prostu słabo, a sterowniki graficzne ostatnio aktualizowałem.

Link to comment
Share on other sites

  • Web Developer
On 15.05.2018 at 5:12 PM, KacP3ReK said:

Ustawień graficznych nie będę ruszał bo mam dobre, a na gorszych nie chcę grać bo gra wygląda po prostu słabo, a sterowniki graficzne ostatnio aktualizowałem.

Cześć,

 

"Mam dobre ustawienia więc ich nie będę zmniejszał".

Niestety czasem trzeba. Nagrywanie / Streamowanie bierze bardzo duży zasob naszego komputera ( procesora pod enkoder x264, Karta graficzna pod NVENC). 

Tak więc musisz pójść na ustępstwa. Albo gorzej wyglądająca gra, albo klatkujący materiał. Osobiście wolę oglądać grę która gorzej wygląda niż która przycina, myślę że jak większość. 

Podaj proszę specyfikacje komputera, żeby wgl sprawdzić czy się on pod jakiekolwiek nagrywanie nadaje :) . Jak masz kartę graficzną z serii GTX, ściągnij Nvidia Shadowplay jak napisał @Matik001.

 

Pozdrawiam ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.