Jump to content
Sign in to follow this  
AdaBey

Birlikte süreceğiz!

Recommended Posts

NWUzOTAyZDcwNWZ.png
 

 

TruckersMP, birlikte olmayı seven iki milyondan fazla oyuncudan oluşan büyük bir topluluğa sahip. Bu anlamda, bu muhteşem topluluk birçok olay düzenleniyor ve şimdiden sayısız konvoy düzenledi. Bütün bu olaylar birlikte olmanın ve yeni insanlarla tanışmanın çok büyük bir parçasını oluşturuyor. Çevrimiçi taşımacılık deneyiminin, etkinlikleri planlayan, organize eden ve düzenleyen kişilerin büyük katkıları ile olmasaydı şu ana kadar sadece yarısı gerçekleştirilirdi. Biz gerçekten çabalarının yanı sıra özveri ve takdir ile şimdiye kadar birçok konvoyu düzenlemiş  ev sahipliği yapmış herkese teşekkür ediyoruz.

 

Bununla birlikte, tüm başarılara rağmen, Yönetim, etkinliklerin nasıl teşvik edildiği ve düzenlendiği konusunda oldukça fazla geri bildirim aldı. Bu bize nelerin geliştirilebileceğini düşündürdü. Herkesi bir konvoya veya olaya ev sahipliği yapmaya teşvik etmek istediğimizden, forumda belirli sayıda mesaja sahip olmak gibi resmi kısıtlamalar koymayacağız. Sonuçta, bu olay topluluk ve oyun hakkında, forum hakkında değil. Bununla birlikte, birçok değişiklik yapıldı ve Topluluk Etkinlik Bilgileri konusundaki güncelleştirilmiş konuyu buradan bulabilirsiniz;

 

 

Bu gelişmeleri tanıttıktan sonra, herkesin American Truck Simulator veya Euro Truck Simulator 2 için bir etkinliğe ev sahipliği yapmasını daha kolay olacağını umuyoruz. Eğer bir konvoyun itici gücü ve lideri olmak isteyen biriyseniz, artık tereddüt etmeyin ve projeniz üzerinde çalışın! Bir noktada yardım almanız gerekiyorsa, şu andaki ilerlemeyi inceleyebilecek ve muhtemelen yardıma ihtiyaç duymanız durumunda size yardımcı olabilecek Etkinlik Yöneticimiz @Digital'e başvurabilirsiniz. Ancak bunu, sizin için konvoy yaratan kişi olmayacağını unutmayın. Etkinliğinizi başarılı bir şekilde planlamayı bitirdiğinizde, belirlediğimiz yeni standartlar sayesinde kolayca ev sahipliği yapabilirsiniz.

 

Düşüncelerinizi, fikirlerinizi paylaşmak veya fikir eklemek istiyorsanız, bunu forumda yapabilirsiniz.

 

 

 

Topluluk Yönetimi
 

Orijinal konu;

 

 

Topluluk Menajeri @Anriandor tarafından hazırlanmıştır.

 

Saygılarımla,

 AdaBey

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...