Jump to content
  • 0

ESKİ BAN İTİRAZI NASIL YAPA BİLİRİM

Guest

Question

Merhabalar  https://www.youtube.com/watch?v=kj1fhHtJ80c&feature=youtu.be  videosu profilimde 1 aylık ban yemişim fakat bu banlık bir durum mu ne saçma birşey . itirazım

1. - adamın interneti gitmiş ola bilir 3 saniye ban videosu olmaz. katılmıyorum

2- takip mesafesi hic yok ve ben ban yiyorum (salimbey34)

3-  ufak bir takılmada böyle 1 ay ban yemek ve geçmişimi boşuna doldurmak istemiyorum oyunun izin verdiği pingde oynuyorum yoksa kicklenidrdim saten. 

.teşekkürler

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

@D?rwen Merhaba yasağın üzerinden  1 aydan fazla geçmiş   1 ayı geçen yasaklarda herhangi bir işlem uygulanamaz maalesef itiraz etsende herhangi bir şey yapılmaz geç kalmışsın itiraz etmek için yapabileceğin bir şey yok o ban hakkında :(

Edited by ALTUNSOY.
  • Upvote 1

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

• 0

Merhaba, 

Buraya anlattığın şekilde bir Yasaklanma İtirazı oluştur, ilgili bağlantı için;

https://truckersmp.com/appeals

Ayrıca üzerinden 1 Ay geçen yasaklanmalara işlem yapamazsın, hâlâ yanlış bir karar olduğunu düşünüyorsan üst yetkililer ile konuşmak için bir Geri Bildirim oluştur. Unutma, bu işlem zaman alır;

https://truckersmp.com/feedback

Saygılarımla.

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Üst yetkililere ger ibildirim oluştur. Şöyle ki yasak olarak bile şikayet hakkında 3 ay ancak koskoca ülke 3 ayda ancak bakıyor TruckersMP'den bu beklenmez kurallar bellidir ancak admin yanlışlığı için şikayette bulunabilirsin. Çünkü takip mesafesi çok düşük, ileride araç durmuş yani kendisi bile laglı olabilir. Video ayrıca çok kısa. Ben ilk zamanlar bu problemi 15-20 defa yaşıyordum 1 günde ancak son zamanlarda takip mesafesini iyi tutuyorum 5-6 kere ancak oluyor her gün 6 kişi ban yiyecekse iş var cidden. Ban yersiz ve bu şekilde kırpma işlemi yapılamaz. 3 saniye ile ban mı atılır. Hemde 1 ay tabi ceza geçmişinle alakalı olabilir.

• 0

Öncelikle geçmiş olsun. Bir aralar bende sizi şikayet eden kişiyle aynı durumu yaşadım. Kaydını alıp raporladım fakat kicklenmenin yeterli olduğunu bana gerek duyulmadığı söylendi ve raporum reddedilmişti. Düşününce bende banlamaya gerek olmadığı kanaatine vardım. Çünkü belirli ping sınırı var onu geçince otomatik olarak serverdan düşülüyordu.

Arkadaşlarında dediği gibi zaman geçmiş ama siz yine de geri bildirim oluşturun. En azından banın iptal edildiği vs. belirtilir profilde :) 

• 0

geri bildirim göndererek sistemin şişmesine gerek yok o ban hakkında herhangi bir işlem uygulanmayacaktır boşuna feedback göndererek  çözüleceğini sanmayın herhangi bir işlem uygulanmayacağı için sistemi şişirmenin anlamı yok  

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

• 0
2 minutes ago, ALTUNSOY. said:

geri bildirim göndererek sistemin şişmesine gerek yok o ban hakkında herhangi bir işlem uygulanmayacaktır boşuna feedback göndererek  çözüleceğini sanmayın herhangi bir işlem uygulanmayacağı için sistemi şişirmenin anlamı yok  

Yinede profilindeki ban geçmişinde cezanın iptal edilmiş olarak düzeltilmesi için birşey yapılamaz mı? 

• 0
1 hour ago, onurornek1225 said:

Yinede profilindeki ban geçmişinde cezanın iptal edilmiş olarak düzeltilmesi için birşey yapılamaz mı? 

hayır sanmıyorum herhangi bir işlem uygulanmaz 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.