Jump to content

Bir bilene sor! Soru - Cevap

i z m

Recommended Posts

Merhaba sevgili oyuncular!

Bu konu başlığı altında TruckersMP Forum, bağlantılı platformları(Facebook, twitch.tv, Discord) ve oyun içi ile ilgili sorularınızı belirtebilir, yetkililer tarafından objektif cevaplar edinebilirsiniz. 

Lütfen çekinmeyin! Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için! (:

Örnek birkaç soru:

• Kullandığım çekici save editing kuralına uyumlu mu?
  • Nasıl takım üyesi olabilirim?
  • Nasıl twitch.tv kanalına ulaşabilirim?
  • Nasıl Discord'a giriş yapabilirim? vb.

Saygılarımla,

izm07

Game Moderator & Language Forum Moderator & Discord Moderator

• Like 1

Birkaç yetkiliye sordum fakat tam cevap alamadım, dorsenin yükünü kaldırıp kullanmak uygun mudur?

Gerekli yöneticilere danıştım yeterli bilgi alamadım, profilimde ki not Activated sorununu çözemedim bunu aktif nasıl edebilirim?

Edited by Kamer

Pleasant regards

Kamer

Veteran Driver II

dcba905cdac6291ae8932f4fba24668b.png

role_veteran-ii1.png.ec521170e6dbabfa52c

You can communicate with me (:

5 minutes ago, Kamer said:

Gerekli yöneticilere danıştım yeterli bilgi alamadım, profilimde ki not Activated sorununu çözemedim bunu aktif nasıl edebilirim?

Merhaba,

Üye olduğunuz zaman mail adresinize aktifleştirme postası gönderiliyor ve posta geldikten sonra sanırım bunun belirli bir süresi var. Eğer bir hata nedeniyle bu postayı hiç almadıysanız veya bir şekilde sildiyseniz, kaybettiyseniz maalesef hesabınızı aktif edemezsiniz. Sistem bunu sadece bir kez gönderiyor ve bu yüzden tekrar gönderemiyoruz.

Fakat endişelenmeniz gereken herhangi bir şey bulunmuyor. Bu durum sizin oyuna erişmenizi veya foruma giriş yapmanızı hiçbir şekilde etkilemiyor.

İyi eğlenceler :) 

TIRCI

20 minutes ago, DesertEagle26 said:

Merhaba,

Üye olduğunuz zaman mail adresinize aktifleştirme postası gönderiliyor ve posta geldikten sonra sanırım bunun belirli bir süresi var. Eğer bir hata nedeniyle bu postayı hiç almadıysanız veya bir şekilde sildiyseniz, kaybettiyseniz maalesef hesabınızı aktif edemezsiniz. Sistem bunu sadece bir kez gönderiyor ve bu yüzden tekrar gönderemiyoruz.

Fakat endişelenmeniz gereken herhangi bir şey bulunmuyor. Bu durum sizin oyuna erişmenizi veya foruma giriş yapmanızı hiçbir şekilde etkilemiyor.

Ufak bir bilgide ben ekleyeyim, e-posta adresini değiştirirse doğrulama kodu tekrar geliyor.Yani ilk olarak başka bir e-posta adresini değiştirip, daha sonra eski e-posta adresi ile geri değiştirirse hesabını aktif edebilir. :)

43 minutes ago, Forz. said:

Birkaç yetkiliye sordum fakat tam cevap alamadım, dorsenin yükünü kaldırıp kullanmak uygun mudur?

Selamlar, belirttiğiniz soruyu biraz daha detaylandırabilir misiniz? 

Anladığım kadarıyla aldığınız dorsenin yükünü sıfırlama gibi bir niyetiniz mevcut. Sıfır ton TruckersMP kuralları gereği yasaklanmıştır. Taşıdığınız dorse, en az 1 ton ağırlığında olmalıdır. Bu durumla ilgili kuralı aşağıda görebilirsiniz:

§3.2 - Yük(Dorse) Modlama

• Kayıt dosyası(save editing) düzenleme yöntemi ile yük(dorse) ağırlığını değiştirebilirsiniz. Ancak yük(dorse) ağırlığınız en az 1 ton(1000kg) olmalıdır.

Tüm oyun kurallarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

51 minutes ago, Forz. said:

Dostum En Az 1 Ton Kulanabilrisin 0 Ton Veya -2500 Ton Yasak Yeni Gelen Save Editingile Geldi Ama Şundan Bahsediyorsan Arkadna Dorse Olmasına Ragmen Yükünüz Yok Demesinden Bahsediyorsan Admine Sordum Hayır Yasak Degil Dedi Merak Etme Dostum Ama Dedigim Gibi 0 Ton Veya  (-) Tonlarda Yaparsan Ban Sebebi  

Edited by -EmreBEKAR-

15 minutes ago, Extern28 said:

Ufak bir bilgide ben ekleyeyim, e-posta adresini değiştirirse doğrulama kodu tekrar geliyor.Yani ilk olarak başka bir e-posta adresini değiştirip, daha sonra eski e-posta adresi ile geri değiştirirse hesabını aktif edebilir. :)

E-posta adresi değişimi yapıldığında güvenlik amaçlı posta gönderiliyor fakat bu posta ile aktifleşir mi bilemiyorum.

@Kamer deneyip sonucu bildirirseniz herkes için faydalı olur.

TIRCI

Evet yakın zamanda değiştirdim fakat bulamıyorum tıkladıgımda beni giriş sayfasına atıyor ve tekrar giriş yapmamı ıstıyor çok uğraştım ama olmadı. destek ekibiyle müsait oldugum zaman iletişime geçmeyi düşünüyorum teşekkür ederim @DesertEagle26 :) 

• Like 1

Pleasant regards

Kamer

Veteran Driver II

dcba905cdac6291ae8932f4fba24668b.png

role_veteran-ii1.png.ec521170e6dbabfa52c

You can communicate with me (:

37 minutes ago, HamitCanKilic said:

Arkadaşın bahsettiği bazı oyuncular dorselerini kodlar ile takılı olmasına rağmen yokmuş gibi yapıyor ve F6 bölümünde iş gözükmüyor, bu yüzden garajlara dorse ile direk ışınlanabiliyorsun. Bu yasak mı demek istiyor sanırım? @Forz.

Degil Dostum Sadece Kod ile Dorse Tonunu 1000 (1)Ton Aşagısı Yapmak Yasak Admine Sordum Merak Etme Degi lIşınlanmanın Keyfini Çıkar xD

Edited by -EmreBEKAR-

56 minutes ago, izm07 said:

Selamlar, belirttiğiniz soruyu biraz daha detaylandırabilir misiniz? 

Anladığım kadarıyla aldığınız dorsenin yükünü sıfırlama gibi bir niyetiniz mevcut. Sıfır ton TruckersMP kuralları gereği yasaklanmıştır. Taşıdığınız dorse, en az 1 ton ağırlığında olmalıdır. Bu durumla ilgili kuralı aşağıda görebilirsiniz:

§3.2 - Yük(Dorse) Modlama

• Kayıt dosyası(save editing) düzenleme yöntemi ile yük(dorse) ağırlığını değiştirebilirsiniz. Ancak yük(dorse) ağırlığınız en az 1 ton(1000kg) olmalıdır.

Tüm oyun kurallarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

45 minutes ago, HamitCanKilic said:

Arkadaşın bahsettiği bazı oyuncular dorselerini kodlar ile takılı olmasına rağmen yokmuş gibi yapıyor ve F6 bölümünde iş gözükmüyor, bu yüzden garajlara dorse ile direk ışınlanabiliyorsun. Bu yasak mı demek istiyor sanırım? @Forz.

Mesela kepçe taşıyan dorseden kepçeyi silmek, + olarak @HamitCanKilic ın da dediği gibi kodlardan dorseyi yokmuş gibi yapmak. Sorum 2 bölüm içeriyor :D 

15 minutes ago, DesertEagle26 said:

1 ton ve 1 ton'dan ağır yükleri kullanmak serbesttir. Oyunun orijinalinde de olduğu için kullanabilirsiniz.

1 ton altı yükler serbest değildir.

teşekürler ilginiz için

Ekibe katılmak için bazı alım kurallarında 6 aydan az bir süre içinde cezanız yoksa katılma şansınız var yazıyor ve benim cezamın üzerinden neredeyse 9 ay geçti ve hala formları doldurup gönderemiyorum sebebi nedir acep?

6 hours ago, Mr. Khan said:

Ekibe katılmak için bazı alım kurallarında 6 aydan az bir süre içinde cezanız yoksa katılma şansınız var yazıyor ve benim cezamın üzerinden neredeyse 9 ay geçti ve hala formları doldurup gönderemiyorum sebebi nedir acep?

hangi ekip support/destek ise tekrar deneyin fakat game moderatör// oyun moderatörü istiyorsanız 1 yıl içinde hic ban geçmişiniz olmaması gerek.

1 hour ago, CeyhunTMP said:

hangi ekip support/destek ise tekrar deneyin fakat game moderatör// oyun moderatörü istiyorsanız 1 yıl içinde hic ban geçmişiniz olmaması gerek.

evet destek fakat iş alım yerinde son dönemde cezabız olduğu için başvuru yapamazsınız diyor son cezam 30 ağutostaydı geçen yıl

1 hour ago, [Ege Transport] Serhat said:

Merhabalar ,

konu dışı fakat bir üyemize 4 gb linux yada windows işletim sistemli sunucu hediye  etmek istiyorum forumda böyle birşey mümkünmüdür izin varmıdır.

Tahminimce Bir Sıkıntı Olacagını Sanmıyorum Ben F1 2015 Hediye Etdim

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.