Jump to content
  • 0

YASAROV

Question

evet dediğim gibi c-d yolunda giderken normal seyrimdeyken adminin kickledigini farkettim hiç bir ihlalimin olduğunu sezmedim sebep useless  2. kez girdim video almaya başladım ve tekrar useless diye kick yedim bir etkinlik felanmı var yoksa Lorena rasgele kickmi atıyor? bilen varmı yardımcı olun isterseniz videoda atarım 3. kez gitmekten korktum hadi dıyorum arada unutup uyarı ışıklarından kick yediğim oldu ama bunu ilk defa göruyorum...

Edited by YASAROV

14 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhabalar,

Useless ifadesi derken sanırım gereksiz trafik yaratmak anlamına gelir ve gerekli kural metni aşağıdadır;

--

§2.6 Gereksiz Trafik / Uygunsuz Park* - Useless Traffic / Inappropriate parking*

Herhangi bir amaç gütmeksizin aynı rota üzerinde sürekli olarak sürüş yaparak bölgede kalabalık etkeni olmak, kalabalık alanlarda sebepsizce park etmek ya da durmak da aynı kural çerçevesi içerisinde yasaktır. Kural, +25 oyuncunun bulunduğu alanlarda geçerlidir. Trafik yoğunluğunun düşük olduğu bölgelerde, belirli araç parklarında duraksama yapılabilir. 

Oyun Kuralları;

Saygılarımla,

Edited by ??G?? #I?T?RCOOL?R

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0

Merhaba,

"Useless" yani Türkçe anlamında "Yararsız, gereksiz" kavramı, trafiğin yoğun olduğu bölgeleri sürekli meşgul ederek gereksiz bir trafik yaratma durumunda sebep olarak verilir. Kicklendiğin için Geri Bildirim yollamanı tavsiye etmem. Şayet sistem oldukça meşgul. Daha dikkatli sürmenizi dilerim, iyi forumlar.

Saygılarımla.

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba ;

Demeki  c-d yolunda uygunsuz seyler yapmişsiniz oyüzden kick atmiştir. Hic bir admin kanitsiz işlem uygulayamaz.

Ban yemediyseniz feadback atmanizi tavsiye etmiyoruz. Çünkü zaten bi yoğunluk var böyle seylerle daha çok insanlari madur ederiz.

• 0

dorsesiz gezmenin bir kural ihlali oldugunu ilk defa sizden duymaktayım :D  ve günde 4 saat giriyorsam hangi rota üzerinde yol alırsam alayım sürekli dorse ile dolaşmamaktayım bu bana biraz ilginç geldi neyse tekrardan teşekkürler galiba modu bırakmak zorunda kalıcağım bu dorsesiz dolaşmak konusunda... zaten oyuna girdim CALAİS  son rotam DUİSBURG du artık bi anlamı yok neyse :D  "amaçsız""gereksiz"  ibaresinede çok güldüm :D Bir Oyundan Ancak Bir Amacım Olabilir Başkasını Rahatsız Etmeden Birilerini Mağdur Etmeden Saygı Çerçevesi İçerisine Eğlenmek Benim Amacım Artık Gerek Kalmadı Konu Uzamasın...

4 minutes ago, [G.ANATOL?A] Sezer Aras said:

Merhaba ;

Demeki  c-d yolunda uygunsuz seyler yapmişsiniz oyüzden kick atmiştir. Hic bir admin kanitsiz işlem uygulayamaz.

Ban yemediyseniz feadback atmanizi tavsiye etmiyoruz. Çünkü zaten bi yoğunluk var böyle seylerle daha çok insanlari madur ederiz.

Uygunsuz şeylerden Kastınız Dorsesiz Dolaşmaksa Evet Her Saat Her Dakika Yapıyorum :D

• 0
Just now, YASAROV said:

dorsesiz gezmenin bir kural ihlali oldugunu ilk defa sizden duymaktayım :D  ve günde 4 saat giriyorsam hangi rota üzerinde yol alırsam alayım sürekli dorse ile dolaşmamaktayım bu bana biraz ilginç geldi neyse tekrardan teşekkürler galiba modu bırakmak zorunda kalıcağım bu dorsesiz dolaşmak konusunda... zaten oyuna girdim CALAİS  son rotam DUİSBURG du artık bi anlamı yok neyse :D  "amaçsız""gereksiz"  ibaresinede çok güldüm :D Bir Oyundan Ancak Bir Amacım Olabilir Başkasını Rahatsız Etmeden Birilerini Mağdur Etmeden Saygı Çerçevesi İçerisine Eğlenmek Benim Amacım Artık Gerek Kalmadı Konu Uzamasın...

Uygunsuz şeylerden Kastınız Dorsesiz Dolaşmaksa Evet Her Saat Her Dakika Yapıyorum :D

Merhabalar ,

video'da olduğunuzu belirttiniz var ise bize youtube yükleyip iletirseniz en azından ufakta olsa yardımcı olabiliriz.

• 0

Video Aldım Ama "Hak"  Aramanın Da Mağduriyet yarattığını Düşünen arkadaşlar saolsunlar modu bırakıyorum... Zaten Açıkça Anlatıyorum SAAT 7:30 Oyuna login oldum servisteyim haritamı açtım amacım calaisten duisburg a ulaşmak yola çıktım rotterdam yol ayrımındaki alt yolda birden kick yiyorum video almamışım 2. kez oyuna login oluyorum video programını açıyorum brusseldeyim kickden sonra oraya atmış rota üzerine çıkıyor duisburga ulaşmaya çalışıyorum o da ne rotterdam yol ayrımındayım sol yönde dönüş için sıra bekliyorum önümdeki skoda çat kicked önündeki kicked ben kicked sebep USELESS? madem yoğun trafik var ozaman neden bizi gereksiz diye nitelendiriyorsun HİGH TRAFFİC PLEASE LATER diye bir ibare düşsen 2. logine ait videom var yüklerim ancak bir şey ifade edeceğini sanmıyorum çünki APPEAL niteliğinde bir durum yok artık bir gereğide kalmadı sanırım... GENEDE YÜKLÜYORUM

Edited by YASAROV

• 0

Dorsesiz gitmek kural ihlali değil fakat duisburg - calais arasında dorsesiz seyahat etmekten dolayıdır. :) Ayrıca bazen sinyal kullanmıyor ve brüssel şehir içindede şirkete giriş yapacak arkadaşada yol vermiyorsun geçişleri kapatmamaya çalışın :) 

• 0

Merhaba ;

Genel olarak o kavşak trafiği yoğun olduğundan adminler bazen o kısa giriş yollarını kapatma gereksinimi duyabiliyorlar. Bu durumda trafik akışını sağlamak amaçlı o yollardan giriş yapmaya çalışan kişileri kickleyebiliyorlar. Hani sadece seni kicklemiş olsa sana özel bir durum söz konusu derdim ama önündeki herkesi kicklediği için durumu böyle yorumlayabilirim @YASAROV.

Edited by Aykut / 29]
  • Thanks 1

• 0
12 hours ago, onurornek1225 said:

Dorsesiz gitmek kural ihlali değil fakat duisburg - calais arasında dorsesiz seyahat etmekten dolayıdır. :) Ayrıca bazen sinyal kullanmıyor ve brüssel şehir içindede şirkete giriş yapacak arkadaşada yol vermiyorsun geçişleri kapatmamaya çalışın :) 

Sen Videoyu İzlemiyorsun Galiba Yol Versem Scodalar Adamı Katledicek Kırmızı ışıkda Duruyorum 2 ila 3 şehit :D  adam makaslıyor gülücük atıyor sinyal vermiyorsun derken brusselde tek dönecegim yer var zaten düz yolda neden sinyal vereyim ilk şerit yukarı çıkıyor bi de sinyalmi vereyim :D  benim takıldığım nokta usuless? konusu neden useles değilde usuless ve biz gereksiz diye neden nitelendiriliyoruz türkçede insanlara hakaret sayılablicek şeyler ingilizcede normalmi madem yol kalabalık HİGH diye kick de atılablir buna bir düzenleme gelmesi gerektiğini düşünüyorum... Bide Videoyu Düzgünce izlerseniz Sevinirim :D 

11 hours ago, Aykut / 29] said:

Merhaba ;

Genel olarak o kavşak trafiği yoğun olduğundan adminler bazen o kısa giriş yollarını kapatma gereksinimi duyabiliyorlar. Bu durumda trafik akışını sağlamak amaçlı o yollardan giriş yapmaya çalışan kişileri kickleyebiliyorlar. Hani sadece seni kicklemiş olsa sana özel bir durum söz konusu derdim ama önündeki herkesi kicklediği için durumu böyle yorumlayabilirim @YASAROV.

Teşekkür Ederim ABİ Galiba Sadece Yorum Yapmak İçin Yorum Yapmayan Tek İnsan Sensin İnceleyip Konuşmuşsun Teşekkürler +++

Edited by YASAROV
  • Thanks 1

• 0

Çoğu kişi trafik işgali filan demiş ben videoda 1 tane bile değil kural ihlali hicbir suç bulamadım ama .yinede kick icin fazla abartmaya değmez çık gir. bu kadar :) kaza olduğunda duruyor adam sadece ki herkezi yapması gereken şey adam daha d-c ye giremeden kick yemiş d-c ile alakası yok . 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.