Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ADMİNLER HAKKINDA

Guest

Recommended Posts

Bazı adminler ss yada info almadan banlıyor yada kickliyor sizce yeni alına adminler mi yapıyor yoksa eskilerdemi yapıyor. Görüşlerinizi bildirin lütfen

Merhabalar :) 

Kanıtsız hiç kimse banlanamaz. Eğer kanıtı olmayan bir bana sahipseniz ilk olarak ban itiraz sistemini kullanmalsınınız.

Eğer İtirazını Oyun Moderatörü tarafından incelenmediyse ve doğrudan banın yanlış ele alındığını düşünüyorsanız Feedback sistemini kullanmalısınız.

Edited by ??G?? #I?T?RCOOL?R

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

Merhaba  @Speedy:[Unstopped]

Tüm Adminler banladiği zamanlar vidyo,ss şeklinde kanit aliyorlar sonrasinda o kanitlari tektek banladiği kişinin açiklamasina ekliyorlar.

hiç kimse kanıtsız ban atamaz.

Merhaba,

Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde verilen yasaklanmalara ya da "Kick"'lere anında kanıt/bilgi eklenemeyebilir. Bu yüzden olası bir yanlışlık durumunda da mağdur olmamak için, video kaydı açarak dolaşmanızı öneririm. Eğer yasaklanmanıza bir kanıt eklenmez ise buna itiraz edebilirsiniz.

https://truckersmp.com/appeals

Saygılarımla.

• Like 1

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Hiç Bir Adminin Kanıtsız Ban Atması Mümkün Değil Ayrıca Yeni Adminleride Aşagılamayın Admin Olmak İçin Ne Kadar Çaba Sarf Etmek Gerektigini Biliymusunuz? O Kadar Kolay Bir Şey Degil Admin Olmak Olan Bütün Adminler Deneyimli Adminlerdir Ha Bazen Gözlerinde Kaçan Olaylar Oluyor Olmuyor Değil İnsanlık Hali Bu TMP Çok Güzel Ve Her Düzenli Bir Şekilde İlerliyor 

işte öyle değil ben bazı youtuberların videolarını izledim ve kendimde şahit oldum sağa dönecem adam kickliyor mesela namı parsın videosunda adam çarpıyor sonra ise admin onu blocking olduğunu varsayıp tamirciye ışınlıyor bu kadar saçmalık olamaz

Öncelikle sıralı olarak bazı durumlara cevap verelim:

• Hiçbir yönetici, kanıt olmadan işlem uygulamaz. Kısaca, eğer ban cezası aldıysanız ve profilinizde bulunan ban kaydında kanıt göremiyorsanız, itiraz göndererek sizi yasaklayan yöneticiye bunu belirtebilir ve kanıt talep edebilirsiniz. En kısa sürede ekleyecektir.
  • Kick uygulamalarında yöneticinin size kanıt bildirme şansı her durumda mümkün olmamakla beraber, sadece geçici bir sunucudan uzaklaştırma uygulaması. Bunu uygularken, "Reason:" kısmında, kick uygulamasının sebebini belirtmektedirler.

Yukarıda, "YouTube" içerik üreticilerinden bazılarının "taraflı" görüşlerine sahip videolarından örnekler göstermeniz ve bunu destekleyen tutum sergilemeniz bu konuyu tamamen taraflı olarak açtığınıza ve tartışma ortamı yaratmaya zemin hazırlama amacı güdüyor olduğunuza işaret etmekte. Ayrıca son yorumunuzda belirttiğiniz "namı parsın videosunda adam çarpıyor sonra ise admin onu blocking olduğunu varsayıp tamirciye ışınlıyor bu kadar saçmalık olamaz" ibaresi, bunu kanıtlar nitelikte.

Gerekli cevapların verilmesi ve konunun halihazırda yoruma açık konumda bırakılmasının olumsuz sonuçlar doğurabileceği ihtimaline karşın konuyu kilitliyor ve arşive taşıyorum.

Eğer herhangi bir yönetici hakkında bu konularla ilgili şikayetiniz mevcut ise Feedback kanalını kullanarak üst yönetime geri bildirimde bulunabilir, fikir alış-verişinde bulunabilirsiniz.

Feedback kanalı için bu bağlantıdan işlem gerçekleştirebilirsiniz: https://truckersmp.com/feedback

Feedback sistemini nasıl kullanacağınızı öğrenmek için aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz:

//Locked & moved to Arşiv due to required answers were given.

• i z m locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.