Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Windows 10 'da bilgisayar performansını ipuçları

Recommended Posts

Görev çubuğundaki arama kutusuna tıklayın

BNid4f.png

Arama Kutusuna komut istemi yazın  ve komut istemi(herkes tarafından cmd olarak bilinir) kısmına sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştırın.

dZJoMs.png

Komut istemi açıldıktan sonra ,   dism.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth  yazın ve enter yapın

ssrnQw.png

Ve Taramaya başlar işlemin tamamlanması bir kaç dakika sürebilir.

TGZuR1.png

İşlem tamamlandıktan sonra bu bilgi çıkacaktır.

K9LiIa.png

Aynı Şekilde Komut İstemine  sfc /scannow   yazıp enterleyiniz. tarama başlayacaktır

DxQPri.png

İşlemin tamamlanması bir kaç dakika sürebilir bu işlemi bilenler olabilir araştırıp göremeyenler olabilir. sadece bilgi sunmak istedim anlayış gösterirseniz sevinirim benim bu işlemleri yapıp sonuç olarak başarılı olan işlemlerdir.

• Thanks 1

• 2 weeks later...
On 20.05.2018 at 1:10 AM, XecutioneRR said:

Yararlı bir detay, teşekkürler.

Bunlar ile uğraşmak istemeyenler için peki ne önerebilirsiniz. Program olarak örneğin.

Advanced SystemCare Önerebilirim  Bilgisayar Kastığı zaman  hızlı çubuk  var  oradan temizle diyorum bilgisayar kendisine geliyor hem size cpu ve ram kullanımı % şeklinde belirtiyor temizle dediğiniz zaman arkaplanda  açık olan uygulamaları kapatıyor ben şahsen memnunum  internet üzerinden key bulabilirsiniz (Advanced SystemCare Full Diye yazarsanız )

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.