Jump to content
Sign in to follow this  
AdrianPL28

Edward Transport

Recommended Posts

EDWARD TRANSPORT

Jesteśmy wirtualną spedycją, która gromadzi doświadczonych graczy aby wspólnie bawić się w świecie ciężarówek

edwardtransport_hd.jpeg.a44fbe641aede3d614ca4d9240e01453.jpeg

INFORMACJE PODSTAWOWE O FIRMIE:

Założyciel/Właściciel: Adrian28PL [16 lat, 14.10.2002, miłośnik motoryzacji i informatyki]

Zastępca: --- 

Instruktor: ---

Os.Ds.Firmowych: ----

Dyspozytor: ---

Tutaj się pewnie zastanowisz dlaczego nikt nie ma stanowiska, otóż powód jest bardzo prosty do wywnioskowania. Firma jest świeżo założona i jako właściciel nie zatrudniam byle kogo na wysokie stanowisko, jeśli kontrahent chce ubiegać się o pozycję w firmie, wystarczy, że będzie miał staż (ponad 2 miesiące) i będzie aktywny oraz pomocny w prowadzeniu firmy.

Nasz facebook fanpage: https://www.facebook.com/Edward-Transport-580610148991047/

Nasz tachograf: http://virtualtrucker.pl [Wystaczy wpisać w wyszukiwarce "Edward Transport"] 

Nie używam strony internetowej typu forum, ponieważ uważam, że jest to zbędne. Wszystkie podstawowe informacje, można przeczytać tutaj. Zamiast tego mamy facebook fanpage ;) 

DLACZEGO "EDWARD" TRANSPORT I CZEMU AKURAT MY?

Nazwa firmy wzięła się od imienia mojego zmarłego dziadka. Jako, że zmarł w tym samym czasie co ja się urodziłem, niestety nie było mi dane go poznać. W mojej rodzinie dużo osób pracuje jako kierowcy, więc postanowiłem nazwać moją firmę jego imieniem :)

Dlaczego my?

Jest wiele firm, które mają własne systemy zarządzania i własne serwery team speak 3. Po mimo tego, że Edward Transport nie posiada własnych, prywatnych serwisów do zarządzania flotą, to nie zabraknie ci złych wspomnień z nami oraz zapewniam cię, że w tej firmie stawiamy na wzajemny szacunek.

"Nie rzeczy tworzą wspólnotę tylko ludzie"

Ps. Foty w nowym poście ;) Tutaj bardzo proszę o wyrozumiałość dla administracji. Jest to moja 1 firma (własna) i mogłem się pomylić

Wzór podania

1. Nick -

2. Imię -

3. Wiek -

4. Profil steam -

5. Profil truckersmp -

6. Profil WOT (niewymagany)-

7. Virtual trucker -

8. Byłe spedycje -

9. Dlaczego ty -

Post nie spełnia wymagań dotyczących reklamy firmy

Zamykam // Przenoszę do kosza

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this