Jump to content

Kendinizi Tanıtın

i z m

Recommended Posts

Selamlar!

Bu konu altında kendinizi tanıtabilir, yeni insanlarla tanışabilir ve topluluğun bir parçası olan üyeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz! Hayatınızla ilgili her türlü anıdan bahsedebilir, kendiniz hakkında bilgiler paylaşabilirsiniz. Utangaç olmayın- birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için! :D

Pekala- örnek olması açısından başlayalım:

Selamlar, ismim Murat ve 21 yaşındayım. Antalya'da yaşıyorum ve halihazırda TruckersMP platformu üzerinde Game Moderator, Language Forum Moderator ve Discord Moderator olarak görev yapmaktayım. 29 Ekim 2017 tarihinde arkadaşımın ısrarı üzerine oyuna başlamış olsam da- Aralık 8-9 tarihine kadar oyuna giriş yapmadım. Oyunu bu tarihten itibaren aktif olarak oynamaya başladım ve 12 Aralık tarihinde foruma kayıt oldum. 8 Ocak tarihinde takıma Translator olarak katıldım, 30 Ocak tarihinde Forum Moderator ve Discord Moderator olarak transfer yaptıktan sonra 8 Mart tarihinde Trial Game Moderator pozisyonuna terfi ettirildim. 8 Nisan tarihinden bu yana Game Moderator olarak görevime devam ediyorum. Airsoft ve takım oyunlarına ilgim çok büyük. Üniversite öğrencisiyim ve bu yıl son senem. Kolay kolay sinirlenen bir yapıya sahip değilim. Yeni insanlar tanımak ve insanlara yardım etmekten çok hoşlanırım. Memnun oldum... ^_^

Sanırım şimdilik bu kadar- hadi sizleri tanıyalım! (:

• Like 2

Merhaba,

İsmim Ada. 17 yaşındayım ve Lise 3. Sınıf öğrencisiyim. İstanbul'da ikamet ediyorum. 27 Haziran 2017 tarihinde TruckersMP'ye kayıt oldum. 18 Temmuz 2017 tarihinden beri ise TruckersMP Forum platformuna üyeyim. Forum üzerinde olan yardımlar ve Dil çevirilerinde aktif olarak yardımcı olmaya, Türk arkadaşlarıma ise elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum. Polisiye romanlara ve yalnızlığa alışkın bir mecram var. En büyük ilgi alanım ise Silahlı Kuvvetler. Sivil yaşantımda Hava Harp Okulu'na hazırlanan bir bireyim. Bunu yanında sakin bir yapıya sahibim. Eğitim yaşantımda birçok alanda diğer İnsanlara öncülük ettim, hâlâ ediyorum. Ayrıca Türk Dili ve Edebiyatı'na da büyük bir ilgim var. Haydi sıra sende! (: 

• Like 2

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Herkese Selam,

İsmim Umut.17 yaşındayım. İzmir'de yaşıyorum.23 Aralık 2015 TMP kayıt oldum ve 6 Ekim 2017 Foruma kayıt oldum. Şuan NOG oyun grubuna üyeyim. Genelde zamanım bilgisayar oyunları, müzik dinleyerek ve yayın izleyerek geçiriyorum. En büyük ilgi alanım bilgisayar donanımları ve teknoloji(İsteyenlere sistem tavsiyesi verebilirim)Sakin bir yapım ve vazgeçilmezim huzur kavga ortamlarını sevmem.Kısacası böyle uzun cümleler kurmayı sevmem :D

Merhabalar ,

ismim serhat 22 yaşındayım    31 Ağustos 2016 Tarihinde Truckersmp'ye  Perşembe Günü Foruma Kayıt oldum Üniversite inşaat  son sınıf öğrencisiyim  en büyük ilgim ilgim asker olup vatana ve milletimize sahip çıkmak  en önemlisi aileme hayırlı bir evlat olmak tüm truckersmp ailesini saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

Merhabalar ;

İsmim Osman Uğurhan Özdemir , 16 yaşındayım ve Lise öğrencisiyim.15 Şubat 2015 tarihinde TruckersMP'ye ilk adımımı attım fakat sonradan hesabımın çalınmasi üzerine başka bir hesaba geçmek zorunda kaldım.En büyük hobim Futbol konusunda kalecilik.Şu anda Kadıköy Futbol Klübü 2012 ' de Kaleci olarak görev yapıyorum.

• 2 weeks later...

Merhabalar;

ÖNSÖZ:
  Bu foruma yeni kayıt oldum, aslında Euro Truck Simulator2 ile tanışma geçmişim 2013 yılı itibariyle bu günlere kadar gelmiştir. Şimdi dilerseniz kendimi tanıtma aşamasına geçebiliriz.

Ben Furkan, yaşım 20 aslen Erzurumluyum ve Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde yaşamaktayım. Bayburt Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik 2. sınıf öğrencisiyim. Erasmus+ hareketliliği ile Polonya'da Cardinal Stefan Wyszyński Üniversitesinde eğitim görmekteyim.
  Hobilerimden bahsedecek olursak seyahat etmek, yeni yerler keşfetmek beni oldukça heyecanlandırır. Aynı zamanda tam bir havacılık tutkunuyum ve simülasyonlarda uçmayı severim sanal pilot lisansım dahi mevcut. Bir diğer hobim ise oyunları inceleyip onlar hakkında haber yazıları veya inceleme yazıları yazmak. Kendime ait küçük bir blog sayfam da var. Neden mi blog sayfam? Aslında bu sorunun cevabı basit ben blog sayfamı açmadan önce bir amatör sitede bir de profesyonel sitede yazarlık yaptım. Profesyonel sitede hiç bir sıkıntı olmadı fakat amatör sitede tüm yazılarımı kendileri yazmış gibi gösterdiler tabii o zamanlar küçüğüm hakkımı da savunamadım kaldı öyle ben de düşündüm neden benim amatör blog sayfam olmasın ve bende küçük bir sayfa kurarak kendi yazılarımı kendi sitemde yazdım ha bu arada söylemeden edemeyeceğim lütfen bu alanda çalışmalar yapın kendinize oldukça katkısı oluyor.
  Hedeflerim arasında Polonya'da Endüstri Psikolojisinde yüksek lisans yapmak ve ülkeme dönmek var.  İkinci hedefim ise biraz kaçık gelecek ama özel uçuş okuluna gidip pilotaj okumak var. 

Kısaca kendimden bahsettim sizinle olmaktan oldukça gurur duyuyorum. Sizin için son olarak kulağınıza küpe olacak bir kaç tavsiyem olacak (Küçük kardeşlerim için özellikle).

Hayallerinizin peşinden koşun asla onları terk etmeyin, dilinizi geliştirin ve yeni yerler keşfedin kültürleri tanıyın böylelikle ufkunuz açılacaktır. Üniversiteye gittiğiniz zaman Erasmus+ hareketliliğine katılın ve kanatlarınız hep açık kalsın. Ben daha bu yaşımda 10 ülke gezdim Erasmus+ sayesinde siz de gezebilirsiniz. Bu oyunda teslimat yapmak için gittiğiniz ülkeleri bir de gerçek hayatta görseniz nasıl olurdu?
Son olarak yazın, çizin, eleştirin en önemlisi de insanları seviniz.

Saygılarımla...

Merhaba truckersmp Ailesi ;

Ben Mustafa, Şimdi Buraya Yaşımı Yazarsam Olmaz Direk Doğum Tarihimi Yazayım :D 22 Kasım 1997 Tarıhlı Trabzon/Sürmene İlçesinde Dünyaya Geldim. Memleketim Samsun/Terme,Trabzonspor'luyum Ama Diğer Takımları Her Zaman Desteklerim. Kayıtlarda Ortaokul Mevzunu Görünüyorum Çünkü Lise 2'de Bir Şeyden Dolayı Lise'yi Bırakmam Gerekli Oldu. Şu anda İse Açık Öğretim Lisesinde Okuyorum ve Son Kredilerim Kaldı Lise Mevzunu Olacağım.

Hade  O Zaman Az Bıraz Tanıdınız Beni Şimdi Geri Kalan Bilgileri Yazayım :D Merak Ettiniz Dimi Şimdi Etmeyin Yazıyorum :D 

Gezmeyi,Yeni Yerleri Keşif Yapmayı,Araştırmayı ve Farklı aktivite Yapmayı Severim ve Bir Şey Fark Ettiyseniz Her Cümle Başı Büyük Başlıyor Buda Benim Sosyal Medyada Kullandığım Yazı Şekli Diyelim :) Bir Kaç Film'de Oyunculuk Yaptım ( figüranlık diyebilirsiniz ).

2018 Yılında Aktıf Olarak ETS2 Oynayama Başladım Bundan Öncede Oynuyordum Ama Bu Son Zamanlarda Sürekli Oynamaya Başladım ve Bu Forum'a Kayıt Oldum. Ve Şimdi Klayve'de Sağlam Sürücü Oldum Direksiyon Seti Alacaktım Ama Askerlik Geldiği İçin Almadım. Seneye 2019 Temmuz Ayında Tahminen Direksiyon Seti Alıp Youtube ve Twitch Üzerinde Videolar,Canli Yayınlar Yapacam.

Aklıma Bişe Gelmiyor Merak Ettiğiniz Sorular Varsa Discord Üzerinden veya Site Üzerinden Mesaj Atabilirsiniz.

Discord : LazHayalet#7020

Hepinizle Şimdiden Tanıştığıma Memnun Oldum. Tekerinize Taş Değmesin :D 

Hakkımda Bir Şey Bilmiyorsan, Eleştiri Yapmadan Önce 1 2 Kere Değil 10 Kere Düşün.:troll:

Steam HesabımBuhar Grubu

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

MALTEPE LOJİSTİĞİN KURUCUSUYUM VE ŞUNU DEYİNMEK İSTİYORUM.ETS ORTAMI MALESEF SIKINTILI BİR ORTAM VE BU YÜZDEN HER YERE SEVGİ VE HER YERE DOSTLUK KAZANMAK İÇİN BÜYÜK ÇABA SARFEDİYORUM VE BU YÜZDEN LOJISTIĞİMİ AÇTIĞIM İLK GÜN YEMİN ETTİM.ARKADAŞ OLMAK DEĞİL OYUN OYNAMAK DEĞİL ASIL AMACIM ASIL HEDEFİM DOSTLUK KAZANMAK SON SÖZÜM SEVGİNİN VE DOSTLUĞUN BÜTÜNLEŞMEK İÇİN ETS DE YOLLARA REVA EDIYORM.

KİŞİSEL BİLGİLERİM;

AD=ADEM KERİM ERDOĞAN

YAŞ =21 YAŞINDAYIM 

MEMLEKET=SİNOP

SAYGILAR SEVGİLER İYİ OYUNLAR DİLERİM

• 2 weeks later...

Merhaba Arkadaşlar,

Benim adım Kerim, Amerika'da Arizona'da ailemle birlikte yaşıyorum ve burada'da öğrencilik yapıyorum ve yaşım 17, Aslen ben Türküm ve Türk olduğum için sonuna kadarda gururluyum, bundan 19 sene önce ailem Amerika'ya taşınmaya karar vermiş bazı iş nedenleri ve özel ailevi nedenlerden dolayı bende burada dünyaya geldim, Her tarafı cennet kokulu Türkiyeme her yaz ve kış gideriz 2 veya 3 ay kaldıktan sonra yeniden Amerikaya gideriz, Bu topluluğu bir arkadaşım sayesinde keşfettim, Mayıs'ın 23'ünde bu topluluğun bir parçası oldum ve parçası olduğumdan gerçekten'de çok mutluyum, arkadaşlarım bana bu oyunu öğretmesiyle birlikte artık zorluk çekmiyorum. Benim siz değerli arkadaşlarıma anlatıcığım bilgiler bunlar, benim makalemi okuduğunuz için hepinize teşekkürler ve sevgilerimi sunarım.

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.