Jump to content
  • 0

Sınırsız ban yedim nasıl açtırabilirim ?

GamyoncuBaris

Question

Merhaba,  yaklaşık 3 ay önce kuzenim kendi hesabından ban yemiş (1 hafta) ve bana hesabını verir misin dedi bende tamam dedim ve verdim. 

Ondan 3 ile 5 dakika geçti gelsene dedi sınırsız ban yemiş olarak gözüktüm aynı şekilde kuzenimde ben mail attım ets2 mail hesabına. 

Bana profil resminizi aynı yapın gibi birşeyler anladım (öğrenciyim çok iyi değil ingilizcem) sonra aynı resmi yaptık fakat herhangi birşey olmadı.

Sonra kuzenim ondan 1 ay sonra ban açtırma girişimlerinde bulumuş ve onunkini açmışlar (bana söylemedi daha yeni haberim oldu) ve sizlerden isteğim var bana yardım eder misiniz lütfen .

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Selamlar,

Yukarıdaki arkadaşlarında dediği gibi resminizi değiştirin.

ek olarakta aşağıda paylaşacağım konuya bir bakın neden yasaklandığınızın bir kaynağı:

• 0

Merhabalar ;

• §1.1 Hesap - Account
  • Kendi hesabınızdan sorumlusunuz. İhlalin yapıldığı sırada hesabı kimin kullandığı göz önüne alınmaz. Kural ihlali yapıldığında, kural ihlalinin yapıldığı hesap cezalandırılır.
  • Örnek: Kural ihlali gerçekleştirildiğinde hesabınızda sizin, arkadaşınızın, kardeşinizin, ağabeyinizin ya da bir başkasının oynuyor olması bu durumu değiştirmez. Halihazırda kullanmakta olduğunuz hesaptan tamamen siz sorumlusunuz ki, bu duruma hesabınızın çalınmış olması da dahildir.

Hesabınıza başkası/akrabanızın girmesi yetkilileri ilgilendirmez eğer ki cezayı çürütecek bir kanıtınız var ise ceza'ya itiraz olarak uygulayan.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.