Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2MP pasek ładowania nie chce się ładować


Recommended Posts

Próbowałeś odczekać chwilkę? Jeśli logujesz się na TMP pierwszy raz musisz poczekać od 5 do 10 min ( Następuje wtedy synchronizacja ). Ja mam ten sam problem, ale występuje on także po wybraniu profilu. Czekam ok. 2-3min i gra się normalnie ładuje. Problem z tym mają również pracownicy z firmy.

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, JJay said:

Próbowałeś odczekać chwilkę? Jeśli logujesz się na TMP pierwszy raz musisz poczekać od 5 do 10 min ( Następuje wtedy synchronizacja ). Ja mam ten sam problem, ale występuje on także po wybraniu profilu. Czekam ok. 2-3min i gra się normalnie ładuje. Problem z tym mają również pracownicy z firmy.

Gram już od dawna i czasem tak mam że się ładować nie chce pasek, a czekanie ponad 5 min nie daje rezultatu

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłem spójnośc plików ale to chyba też nic nie dało.. co prawda załadowało się w końcu, niestety wychodząc z queue obraz ponownie zamarzł.
Przeteleportuje się gdzieś na Węgry (gdzie praktycznie nikogo nie ma) i zobacze czy również ścina się... EDIT: Również nic.
To problem z akcesoriami, serwerem czy innymi graczami?

Link to comment
Share on other sites

Uwaga, zwrot akcji...
Odpaliłem sobię MP, wciskam Jazda i widzę że napis ghost mode mryga, pasek się ładuje i myk załadowało mnie..
Powie mi ktoś co jest grane? Bana żadnego nie miałem, a to nie jest pierwsza i zapewne ostatnia taka sytuacja..
EDIT: najważniejsze że można grać :>

Link to comment
Share on other sites

  • Meitt locked this topic
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.