Jump to content

Skarga na Admina "warrior"


krzysiek9877

Recommended Posts

Witam wszystkich zmotoryzowanych na ETS2.Skladam skarge na Admina " Warrior" ktory wczoraj dal mi Bana za blokowanie drogi innym ale ja zadnego nie blokowalem i dostalem takiego jakby Laga i wyszlem z gry bo nie szlo dalej grac i pozniej jak chcialem wejsc do gry znow to mialem Bana do 15 lutego do godz 21.50 i mam prosbe o usuniecie tego Bana poniewaz mam Firme " POLSPED" i jestem Szefem firmy i nigdy bym nikogo nie blokowal bo daje przyklad innym graczom. A dzis mam Konwoj ustawiony na godz 20 i teraz nie moge tego kontynuowac.Prosze o zrealizowanie mojej wiadomosci dla Admina.

post-20211-0-64927400-1423824214_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Witam

A kolego ile razy byłeś na ts nawet nie masz pojęcia ile osób tam jest o czym się mówi tylko poważni admini gry  bywają na ts reszta chowa głowę w piasek by nie słuchać co grający mają do powiedzenia.Cóż słowo pisane lepsze od rozmowy? heh bzdura,

Zakazy, nakazy to gra dla przyjaciół, kolegów mogących się razem przejechać.

Zachowanie no proszę każdy wynosi je z domu. A  tu tylko bany gdyż admini mają w nosie zobaczyć całość zapytać na ts co się stało, może zasłabł.

Pomyśl stwóż pokój gdzie powinien być chociaż jeden admin gry i Ts by porozmawiać z osobą potencjalnie ukaraną.

Zdjęcie nic nie wnosi takich zdjęć mam około 100 ale ich nie wykorzystuję bo nie problem kogoś ukarać.

Prewęcja więcej zrobi niż kara.

Pozdro admin wejdź na Ts

Link to comment
Share on other sites

@Eerie.PL

1 - Erykmoz to game admin.

2 - Swoje komentarze zostaw w głębokim powiązaniu.

3 - Język Ci leży, także... Ucz się!

4 - Warrior miał prawo dać bana. Widział stojący w miejscu tir.

5 - Chcesz widzieć ludzi trollujących w grze, ramujących, blokujących itd. itd.?

Jeśli nie, to ta dyskusja nie ma sensu.

Teraz on (tzn. Autor tego jakże fajnego wątku nt. "to nie było sprawiedliwe") musi tylko i aż swoim angielskim poprosić o anulowanie.

W czym tkwi problem?!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 tylko poważni admini gry  bywają na ts reszta chowa głowę w piasek by nie słuchać co grający mają do powiedzenia.Cóż słowo pisane lepsze od rozmowy? heh bzdura,

 

Ostatnio rzadko bywam, sa dwa glowne powody:

- Ludzie wolaja mnie bez powodu

- "Wutka, wutka szybko chodz wazna sprawa, na serio"

- "co jest?"

- "kiedy aktualizacja?"

- "Wutka, chodz szybko, wazne"

- "no co jest"

- "a nic, chcialem tylko pogadac co tam u ciebie" 

 Za duzo razy mialem takich sytuacji, a niestety mam inne rzeczy do roboty, i gdy jestem w trakcie pracy to zawsze ktos mial wazna sprawe... Chce byc blisko spolecznosci, ale wole jak sie do mnie pisze wtedy moge ocenic czy jest to warte swieczki czy nie... 

 

Drugi powod to, jakis zdenerwowany gracz, dostal bana za niewinnosc, wyzywa itp. Co ja moge wtedy zrobic? Albo wyjsc albo dac mu bana... Dla ich dobra nie rozmawiam z nimi, bo juz po tresci ich wiadomosci widze ze beda wyzwiska czy nie... W koncu od 7 miesiecy to samo jest.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

WITAM Skoro tak to dlaczego zamkneli mój post?

Twoj temat zostal zamkniety poniewaz nie dotyczyl on ETS2MP a serwera TeamSpeak 3 ktory jest od nas niezalezny.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.