Jump to content
  • 0

Już pół roku czekam aż ATS zostanie przypisany do mojego konta truckersmp


Szary PL

Question

Witam

Mam problem z TrucekrsMP już ponad pół roku czekam aż American truck zostanie przypisany do mojego konta Truckers mp początkowo myślałem że błąd pochodzi ode mnie ale jednak nie, w ATS mam 9 godzin (bo wole grać ze znajomymi niż solo) a potem pomyślałem może mam prywatny profil Steam nope jest publiczny, potem heh może coś źle zainstalowałem nope to też nie to z ciekawości wszedłem na profil truckers mp i oczywiście ETS aktywowany a ats nie wszedłem w opcje dałem sprawdź grę i pisze poczekaj 5 minut, było bi nawet git gdyby to sprawdzali to 3 godzinki czy 3 dni ba nawet tydzień ale nie pół roku, potem pomyślałem heh może jak byłem napity i graliśmy ze znajomymi to stworzyłem nowe konto nope to też nie to sprawdziłem wszystkie adresy mail i nic na sam koniec się wnerwiłem i napisałem do wsparcia truckers mp i ch*j to dało bo te wsparcie nie daje żadnego wsparcia tylko mi mówi że oni i tak nic nie mogą dlatego jestem tutaj.

Może wy coś poradzicie.

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Sprawdź ustawienia prywatności na Twoim profilu Steam - ostatnia aktualizacja systemu prywatności spowodowała, że domyślnie lista gier wraz z łączną długością grania jest pokazywana wyłącznie znajomym. 

Przejdź do swojego profilu Steam, następnie wciśnij "Edytuj profil". Po tym wciśnij ustawienia prywatności i zmień ustawienia tak, by były one zgodne z tym screenshotem: PEjI0HR.png

  • Upvote 1

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Na początku nie pomogło, potem wpadłem na pomysł hey może ustawić wszystko na prywatne wylogować się z konta zalogować się spowrotem i ustawić na publiczne, odziwo wtedy poskutkowało @Game Moderator dzięki trochę pomogłeś

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.