Jump to content

Fotorelacja [PHT] MinatomiraiX


Recommended Posts

Breaker 1-9, breaker 1-9, this here's the MinatomiraiX... Postanowiłem zrobić własną fotorelację... Na sam początek przedstawiam galerię z jazdy z moim towarzyszem @[JT]Rosyjski Elektryk.

 

GENOVA


Swoją podróż zaczęliśmy w Genovie z ładunkami firmy Acl SRL. Naszym celem było GNT w Bergen. Długa droga była przed nami, ale zbaczanie z trasy niczym Dawid Andres z programu ,,Ciężarówką przez Stany'' wydłużyło ją o około 1500km.

 

l6U4iQS.jpg 

 

Pomyślałem aby przejechać się całą landówką z okolic Torino do samego Clermont - Ferrand i podziwiać doliny. Następny przystanek... Bourges.

 

LASY BOURGES

 

Po przejechaniu krótkiego odcinka autostrady znów zjechaliśmy na landówkę. W okolicach Bourges są przepiękne lasy. Zrobiliśmy sobie tam małą sesję zdjęciową.

 

fl71XlM.jpg

gYcL2cx.jpg

dvbLlmo.jpg

 

Landówką udało się nam dojechać do samego Liege. Z tamtąd został nam szmat drogi do pokonania autostradami.

 

TANKSZTELE BREMEN

 

Zatrzymaliśmy się na rajce i zrobiliśmy pauzę. Jazda była dosyć męcząca, więc był czas na posiłek i odpoczynek. Stali już tam kierowcy z Rosji.

 

emnVT9C.jpg

Złapani przez monitoring

XwTLNel.jpg

 

Po wszystkim obraliśmy kurs na Danię. Trasa prowadziła do Aalborg, ale mieliśmy czas aby pokonać szosą Szwecję. Odbitka na Malmo.

 

OSLO

 

Oslo powitaliśmy i pożegnaliśmy w promieniach zachodzącego słońca. To ostatni odcinek autostrady w Norwegii i w całej naszej podróży. 

Pozostało nam pokonać kilkaset kilometrów górskich dróg.

 

OYoC9Pu.jpg

 

BERGEN

 

Osiągnęliśmy nasz cel w środku nocy, a mimo to zastał nas dość spory ruch. Chyba mieli spory napływ towarów do portu. Tam rozstałem się ze swym towarzyszem.

 

pNHUSxi.jpg

Ohwaokm.jpg

 

 

Dziękuję @[JT]Rosyjski Elektryk za miłe spędenie czasu, rozmowie i pokonanie tych 3566 km... Szerokości

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Wpadła kolejna fotorelacja z trasy. Ponownie towarzyszył mi @[JT]Rosyjski Elektryk, a swoją podróż rozpoczęliśmy w...

 

POZNAŃ

 

Przypadkowe spotkanie w firmie Stokes. @[JT]Rosyjski Elektryk odebrał już koparkę do Katowic. Ja postawiłem na trasę do Mesyny na Sycylii. Papiery odebrane, można ruszać. 

 

FouOlAd.jpg

 

KATOWICE

 

Zajechaliśmy na Tradeaux, @[JT]Rosyjski Elektryk dostał cynka, że w Krakowie oczekuje ładunek również na Sycylię, nie ma nikogo, aby go odebrać. Odebrał papiery na przewóz lokomotywy do Krakowa, żeby na pusto nie lecieć.

 

HJlh7ps.jpg

 

KLAGENFURT - GRANICA

 

Podróź przez Czechy i Austrię przeszła zaskakująco sprawnie, zyskaliśmy na czasie. Niewiele zostało do przekroczenia granicy włoskiej.

 

2BelxUo.jpg

D8clcN0.jpg

 

TRUCKSTOP BOLONIA

 

Zaczęły się płatne autostrady, do tego zbliżała się znów pora odpoczynku, a w baku chulały opary paliwa. Rezerwa świeciła się od przejazdu w pobliżu Wenecji. Pognalismy na stację na hot dogi i pobudzającą kawę.

 

eMc0IUb.jpg

 

qkdbNtP.jpg

...gdzieś w Calabrii

 

VILLA SAN GIOVANI

 

...jak dawno tutaj nie byłem... piękne miasto. Dotarliśmy w środku nocy do portu. Prom jeszcze nie dotarł, musieliśmy poczekać. 

 

zj2YfeE.jpg

H0vgQtv.jpg

 

MESYNA

 

Eolo Lines zakończyło naszą podróż. Ładunki oddane w stanie nienaruszonym. Odbiorca zadowolony i my również. Znów spędziliśmy miło czas na CB 19

 

c5aa9wT.jpg

bpTu4DZ.jpg

 

Pokonaliśmy 2645 km.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by [PHT]MinatomiraiX
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Meitt locked this topic
  • Meitt unlocked this topic

Po dłuższej przerwie wracam do swoich fotorelacji. Będzie krótko, ale z dobrze znanymi osobami TruckersMP. Trasę z Montpellier do Firenze pokonałem z @KOZIK

z Baltic Forwarding Company. 

 

MONTPELLIER

 

@KOZIK postanowił podjąć się transportu dwóch marmurowych bloków, Ja wziąłem ładunek opon. Spotkaliśmy się na drodze z kamieniołomu. Szybkie ,,nakarmienie zwierzatka'' i jazda.

 

CDbtbJX.jpg

 

TRUCKSTOP A10

 

W baku pusto, rezerwa świeciła się od dawna. Bez zatrzymania na stacji się nie obyło. Czy na Truckstopach przypadkiem najpierw się tankuje, a potem parkuje? Chyba Włosi myślą na odwrót aby rajki robić przed dystrybutorami.

 

ixYlAuR.jpg

 

FIRENZE

 

@KOZIK zrzuca ładunek i udaje się na odpoczynek. Pożegnaliśmy się, moja trasa się jeszcze nie skończyła. Jeszcze ponad 200 km do Rzymu...

 

Ihob8Xs.jpg

i7FgM18.jpg

 

ROMA

 

Przyszedł czas na odpoczynek również i dla mnie. Zrzut ładunku opon do magazynu.

 

jSVoMTs.jpg

 

Dziękuję za wspólną trasę. Pozdrowienia :)

 

Przejechane 1213 km

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • Kap. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.