Jump to content

Save Editing - Kurallara uyuyor muyum? (Tırım kurallara uygun mu?)

-VOYVODA-

Recommended Posts

truckersmp-logo.png

Sevgili Oyuncular, 

Bazı oyuncuların aşırı save editten ( modlama,kodlama) dolayı banlandığını görüyoruz. Banlanan coğu oyuncu, kuralları çiğnediğinin yada tırının kurallara uygun olup olmadığının farkında değil yada kurallar hakkında kafası karışmış. Bu yüzden bu konuyu oluşturmaya karar verdim. 

Oyunda bazılarınız ile denk geliyoruz ve bana tırınızın kurallara uyup uymadığını soruyorsunuz bende size kibarca; şu parçayı kaldırın yada şu parçayı kullanmaya devam edebilirsiniz diye açıklıyorum.

Bu açılan forum başlığı altında, eger tırınız hakkında bir şüpheniz varsa, tırınızın yada dorsenizin ekran görüntüsünü alıp buraya yükleyiniz. Lütfen korkmayın, bu konu altında paylaştığınız resimler sizin için (banlamak için) kullanılmayacaktır.

Eğer tırınız yada dorseniz hakkında şüpheniz var ise ihtiyacınız olan yardımı burada bulabilceksiniz. Lütfen https://imgur.com yada https://prnt.sc/ websitelerinden birini kullanın (resim yüklemek için). Yada direk konuya yorum yapma kısmına resmi yükleyebilirsiniz.

Bu gerçekten hepiniz için önemli, bu yüzden eğer kafanıza takılan bir şey varsa sormaktan çekinmeyiniz, sıradan bir soru olsada olmasada. Şüphelerizi gidermek, emin olmadığınız şeylerden dolayı banlanmaktan daha iyidir. Eğer bir modun, multiplayerda yasak olup olmadığına dair şüpheniz var ise lütfen şu konuyu okuyunuz, size büyük bir yardımı olacaktır.

★Bu sadece bilgilendirme amaçlıdır. Eğer kafanıza takılan bir şey var ise resimlerinizi @Nataliia nın orjinal postuna yani bu linke tıklayıp yollayınız; (Save Editing - Am I following the rules )?

• Like 6
  • Upvote 1

İVECO'S

• Guest changed the title to Save Editing - Kurallara uyuyor muyum? (Tırım kurallara uygun mu?)
  • 8 months later...
  • -Tomukas- unpinned, unfeatured and pinned this topic
  • -Tomukas- unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.