Jump to content

[BD] Save Editing - Da li pratim pravila?


Lukavsky TMP

Recommended Posts

jUip4A7.png
Dragi igrači,
 

Pošto se suočavamo sa nekim korisnicima koji su banovani zbog prekomernog "save editing-a", od kojih većina nije svesna da li prate pravila ili ih krše ili su zbunjeni zbog pravila, odlučio sam da kreiram ovu temu.

Upoznao sam neke od vas u igri, neki od vas me pitaju da li vaš kamion poštuje pravila koja nudimo, ja vam kažem da uklonite ili zadržite bilo koju stavku.

U ovoj temi želim svakog od vas koji ima bilo kakvih sumnji, da snimite sliku vašeg kamiona ili prikolica i da je otpremite ovde. Molim vas, nemojte se bojati, nijedna slika poslata ovde neće se koristiti protiv vas.

Ako imate sumnje o vašem kamionu ili prikolici možete poslati ovdje, imat ćete pomoć koja vam je potrebna. Molimo koristite jednu od sljedećih web stranica: https://imgur.com/ili https://prnt.sc/ ili možete ga direktno otpremiti u okvir za poruke ispod.

Ovo je važno za sve vas, pa molim vas nemojte se ustručavati pitati ako imate bilo kakve sumnje, bilo da je to jednostavno pitanje ili ne. Bolje je očistiti svoje sumnje nego biti banovani za nešto što niste sigurni.

Ako imate sumnje ukoliko je mod dozvoljen ili nije u našem multiplayer-u, pročitajte ovu temu ispod, to će vam biti velika pomoć!
 


S poštovanjem,
Lukavsky 
Forum Moderator 

 

Languages : English,Bosnian,Croatian,Serbian,Slovenian
Rules || Let us know your Feedback || Appeal your Ban || Create Support Ticket || Report a Player
? Happy Trucking ?

Link to comment
Share on other sites

  • Guest pinned this topic
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • Positivetrucking168 changed the title to [BD] Save Editing - Da li pratim pravila?
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.