Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Nadawanie banów


kryde28534PL

Recommended Posts

Przeczytałem  przed  chwilą ,,Wszelkie bany nadane ponad 12 miesięcy temu od obowiązującego zakazu są ignorowane w ramach tej zasady. Uważa się to za okres ochłodzenia. Gracz, który ma 3 bany i wszystkie w ciągu jednego roku otrzymuje 4-tego bana. Natomiast gracz, który ma 3 bany, a pierwszy ban został nadany ponad rok temu otrzymuje 3-ciego bana.'' Może mi to ktoś wytłumczyć czy ktoś jak ponad 3 bany to po upływie 12 miesięcy będzie miał te bany na żółto i nie będą mu się liczyc w histori nadawania banów czy będą się liczyć.Proszę o odpowiedz

Link to comment
Share on other sites

Ban zostaje nieaktywny po roku od zakończenia bana, więc jak ban od zakończenia bana przekroczy rok to ban w twojej historii staje się nieaktywny, więc w przykładzie jeżeli masz 2 ban który jest aktywny, a pierwszy już jest nieaktywny no to liczy się ten drugi ban jako pierwszy, bo jest aktywny w historii.

Edited by [EKARD] Shadii [PL/ENG]

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, kryde28534PL said:

Przeczytałem  przed  chwilą ,,Wszelkie bany nadane ponad 12 miesięcy temu od obowiązującego zakazu są ignorowane w ramach tej zasady. Uważa się to za okres ochłodzenia. Gracz, który ma 3 bany i wszystkie w ciągu jednego roku otrzymuje 4-tego bana. Natomiast gracz, który ma 3 bany, a pierwszy ban został nadany ponad rok temu otrzymuje 3-ciego bana.'' Może mi to ktoś wytłumczyć czy ktoś jak ponad 3 bany to po upływie 12 miesięcy będzie miał te bany na żółto i nie będą mu się liczyc w histori nadawania banów czy będą się liczyć.Proszę o odpowiedz

Na twoim miejscu bym się  teraz bardziej pilnował bo masz 5 banów  jeśli nie daj boże zarobisz 6 to już będzie perm 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Meitt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.