Jump to content

Hej mam problem z Mp truckers


Zboral^^

Recommended Posts

31 minutes ago, Zboral^^ said:

Chodzi o to ,że gdy włączam gre na offline wszystko chodzi jak należy i nie mam żadnych problemów.A gdy chcę wejść na multiplayer moge wejść zalogować się do konta wybrać profil i gdy naklikne przycisk jazda automatycznie wyrzuca mnie do pulpitu i tylko słyszę dźwięk gry  Z Góry dziekuję za wszelkie próby pomocy

Jest jeszcze kwestia , że kupiłem gre na g2a i dostałem kod ale to chyba nie ma nic wspólnego 

Link to comment
Share on other sites

Próbowałeś zrobić spójność plików? Poniżej masz opisane jak powinieneś to zrobić. Jeśli sprawdzenie spójności nie wykaże żadnych nieprawidłowości spróbowałbym ponownie zainstalować Launcher TMP.

 

Biblioteka -> ETS2(PPM) -> Właściwości -> Pliki lokalne -> Sprawdź spójność plików gry...

 

Możesz przeczytać także ten wątek jak inny użytkownik poradził sobie z podobnym problemem.

 

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Próbowałeś reinstalować TMP?

Znalazłem wątek na którym inny użytkownik ma podobny problem. Odinstalował on bowiem ETS2 i Launcher wraz z dokumentami i innymi plikami. Następnie przystąpił do ponownej instalacji.

 

 

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witaj, 

Spróbuj usunąć folder  C:\Users\User\Documents\Euro Truck Simulator 2\ 

A jeśli chcesz nadal grać na swoim save, musisz najpierw skopiować folder o nazwie z różnymi cyferkami/literami,(np: 4A616B756220576FC5BA6E69616B ) z tej lokalizacji C:\Users\User\Documents\Euro Truck Simulator 2\profiles

a dopiero potem usunąć folder C:\Users\User\Documents\Euro Truck Simulator 2\ 

 

Po uruchomieniu gry w dokumentach na nowo utworzy się folder Euro Truck Simulator 2 

Jeśli gra nie będzie wywalać błędów to możesz wrzucić swój profil (o nazwie z różnymi liczbami i literami) do C:\Users\User\Documents\Euro Truck Simulator 2\profiles i cieszyć się grą.

Jeśli jednak po wrzuceniu swojego save, i wczytaniu go gra wywala błąd, to oznaka, że dany save jest zepsuty.

 

Jeśli owy sposób nie działa to wstaw na np: pastlebin'a swój crash.log ponieważ z niego będzie można przeczytać, co się dzieje, że gra się krzaczy.

 

PS. Możesz mi powiedzieć jakim cudem mając bana permanentnego możesz zalogować się na swoje konto w grze?

Edited by [JT]Rosyjski Elektryk
Link to comment
Share on other sites

  • Meitt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.