Jump to content

Forum Yeniden İşleme

Guest

Recommended Posts

TruckersMP forumu, topluluğun bir araya geldiği bir yerdir.Birbirleriyle iletişim kurma, düşüncelerimizi paylaşma, yardım isteme veya çok-oyunculu mod'una önerilerinizi paylaştığınız,herkes için önemli bir yerdir.Ayrıca,Ekipte boş bir pozisyon için başvuran kişilerin kalitelerini yargılama araçlarından biridir.Bu, iyi organize edilmiş bir yapıya sahip olmanın gerekliliğini göstermektedir. Uzun yıllar boyunca bu forum aynı görünüyordu.Şimdi, daha kullanıcı dostu hale getirmek ve başlangıç sayfasını görüntülerken daha az bölüm oluşturmak için görünümünü değiştirdik.

• Her şeyin üstünde "Haberler" bölümünü koymaya karar verdik.Güncel haberler ve gelişmeler hakkında bilgi almak istiyorsanız, bu bölüm artık sadece en alakalı iki alt alanı içermektedir.
  • Bunun altında, destekleyici bilgiler yanında yararlı bilgiler içeren çeşitli alt bölümleri bulabileceğiniz bir "Bilgi ve Destek" bölümü oluşturuldu.
  • Üçüncü olarak,TruckersMP iki oyun için bir Çok-Oyunculu oluşturdu,artık bölünmedi.Doğru bölümü bulmayı kolaylaştırmak için "Topluluk" bölümü altında bir araya getirildiler.
  • Forumun arşiv bölümünün yanı sıra uluslararası topluluk da aynı şekilde tutuldu.

Yönetim bu değişimi gerekli gördü çünkü doğru olanı bulmakta zorlanan çok fazla bölüm vardı.Kullanıcıların, yayınlamak istedikleri yerleri düzgün bir şekilde yayınlamalarına yönelik bir güçlük vardı;fakat,ayrıca forum moderatörleri etrafında ki konuları taşımakla yoğun oluyorlardı.

Bu güncelleme ile en uygun bölümleri aramayı gereksiz kılacak,böylece bir şeyin ait olduğu yer çok açık olacaktır.son olarak,bölüm açıklamalarının bazıları düzgün bir şekilde yansıtılmak üzere güncellendi.

Bu değişiklik hakkındaki düşüncelerinizi,bu konunun altında paylaşabilirsiniz.

Konunun Sahibi: @Anriandor 

Çevirisi Bana Aittir.anlam bütünlüğünün bozulmaması sebebiyle yorumlamalar yapılmıştır.

• 3 months later...
  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.