Jump to content

Mod na dashboard na tablecie


arusf2011 [PL/EN]

Recommended Posts

Ogółem zabawa super :) ale czasem przycina wskaźniki jak długo stoimy. Warto też ustawić sobie Smart Stay'a lub wyłączenie ekranu po 10-30 minutach jak ktoś nie ma tego bajeru(pierwszy raz się przydaje ;))

PC: GIGABYTE M57SLI-S4|AMD Athlon 64 X2 4600+ OC Extreme 3.61Ghz x2|Palit GeForce GT 430 1GB DDR3|4GB DDR2 667Mhz ETS2MP jeszcze tu

PC2: ASRock 970Extreme4|AMD FX 6300 X6 4.0Ghz|XFX R9 280 3GB GDDR5|8GB DDR3 1866Mhz :D

Mobile: Qualcomm Galaxy S III LTE i9305 by Samsung

TABlet: Samsung Galaxy S4 TAB 3G/Lenovo TAB S8-50LC 4G

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze słysze. Może ktoś opisać mniej więcej co to jest i do czego służy? :)

 

Jak się nie mylę to jest taka aplikacja na telefon czy też na tablet którą łączysz z grą i na telefonie podczas gry wyświetla Ci prędkość, zużycie paliwa, stan świateł, tempomat i biegi - nie jestem do końca pewny jak to teraz wygląda, ale pamiętam że w ten sposób to wyglądało. Swoją drogą ma ktoś link do tego i poradnik jak to zainstalować? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Parę dni temu zainstalowałem sobie na komórkę (z androidem).

Miałem parę skórek do wyboru.

Np. jedna skórka wyświetlała same km/h. Wyświetlały się znakomicie, bardzo szybko tak jak w trucku.

Ale po wybraniu innej skórki, mianowicie z bajerami, tzn. tonaż, paliwo i jakieś inne duperele to zauważyłem spoore opóźnienia, nawet paru sekundowe.

 

Poza tym nie widziałem w tym nic fajnego poza zajebistym zżeraniem baterii.

Postanowiłem to usunąć, bo takie same funkcje wyświetlania mam na monitorze. :)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.