Jump to content

[SCS Blog (TR)] Euro Truck Simulator 2 – 1.31 Güncellemesi

Recommended Posts

Euro Truck Simulator 2 – 1.31 Güncellemesi

blog_ETS2_1_31_open_beta.jpg

Euro Truck Simulator 2 – 1.31 Güncellemesi

SCS Software an itibariyle ETS 2’nin 1.31 güncellemesini açık beta olarak sundu. Oyuncular katılıp yeni özellikleri deneyebilir.

Steam > Oyun Kütüphanesi > Euro Truck Simulator 2 üzerine gelip sağ tıklayın Özellikler penceresini açıp BETALAR sekmesine gelerek public_beta 1.31 seçin. ŞİFRE girmenize gerek yoktur. Güncelleme yüklenmeye başlayacaktır.

Ana Özellikler:

• Çekici ve dorse(ler) arasında güç ve hava kabloları/hortumları
  • Ayna işlenmesinin iyileştirilmesi(Baş pozisyonuna dayalı FOV, doğru kavisli aynalar)
  • Yeni Scania çekicilerine 8×4 şasi
  • Yeni Scania R ve S çekicilerine yeni parçalar; Mighty Griffin DLC desteği(sahip olanlara)
  • Rastgele trafik olayları
  • Special Transport DLC için yeni güzergahlar(Italia DLC’de 2 yeni rota)

Küçük Değişiklikler:

• İş arama bileşenlerinde ve iş seçimi ekranında yeni filtreleme sistemi(daha sonra eklenecek)
  • Çekici doğduktan sonra otomatik olarak el freninin çekili/AÇIK olması(g_park_brake_init)
  • UK(Birleşik Krallık) dorselerinin plakaları artık araçtan ayrı olmayacak
  • Tarih ve saate dayalı Screenshot/Ekran görüntüsü isim formatı
  • Yolculuk verilerinin hassasiyetinin artması (gösterge paneli görüntüleme)
  • Tork konvertörünü/aktarmasını kilitleme düzeltildi
  • Tek iş ve galerilerde önceden tanımlanmış hasarlı çekiciler düzeltildi
  • Dorse hasar raporlaması düzeltildi
  • HDR interpolasyonu düzeltildi

Tools/Mod:

• Harita editöründe yeni arazi fırçası
  • Eski haritaların desteğinin sona erdirilmesi(fırçalar yüzünden pre 4.38 formatlı olanlar)
  • Mirror_data
  • Bir dorse tek başına kaydedilir veya kaydedilmez.
  • Değişken vites uzunluğu
  • Kamyon galerinin kamyonları artık listede olmayacak, oyun dizininden verilen tüm verileri okuyacak.
  • Direksiyon simidi modelinde bağımsız dönebilir direksiyon simidi
  • Eski özellikler için bitirilen destek

ets-2-1-31-guncelleme-filtreleme1.jpgets-2-1-31-guncelleme-filtreleme2.jpgets-2-1-31-guncelleme-yeni-konsol.jpgets-2-yeni-scania-8x4.jpg

Rastgele trafik olayları ve yeni araçlar

ets-2-1-31-rastgele-trafik-olaylari1.jpgets-2-1-31-rastgele-trafik-olaylari2.jpgets-2-1-31-rastgele-trafik-olaylari3.jpgets-2-1-31-rastgele-trafik-olaylari4.jpgets-2-1-31-vinc-kamyon.jpg

Türkçe Kaynak (SimulasyonTürk)

Edited by [TSRVTC-ET] ismail [TR]
  • Like 4

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

rastgele olayların olması güzel oldu habersiz gelmesi ayrı güzel oldu zaten bekleniyordu böyle bir şeyin gelmesini oyuncular 

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

ATS de rast gele olaylar, kalabalık olmadığından oyunculara problem olmuyordu. ETS2 kalabalık kitleye sahip olduğundan acaba sıkıntı olacak mı diye düşünüyorum. CD yoluna yakın olan osnaburck gibi otabanlar oldukça kalabalık ve İskandinavya ya uzanan yollar da öyle. Birden karşılaşacakları olaylarda başkasının önüne atlayabilirler, yani demem o ki, bu güzel şeylerin yanında daha gerçekçi ve dikkatli sürüşle herkes keyif almasıdır. ^_^

• 3 weeks later...

Ya beyler şunu anlamıyorum neden şu güncelleme çıktıgında truckersmp de benim unsupported game versioen detected hatası veriyor?

EXPECTED VER[olması gereken ]:1.30.2.9s

You Have[Bende Olan]:1.31.0.92

ALLAH AŞKINA YARDIMCI OLUN...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aynı olay bende de oluyor yardım edebilecek var mı arkadaşlar?

@CrackPrewier ile özelden konuşularak çözüldü

1 hour ago, Athena_95 said:

Ya beyler şunu anlamıyorum neden şu güncelleme çıktıgında truckersmp de benim unsupported game versioen detected hatası veriyor?

EXPECTED VER[olması gereken ]:1.30.2.9s

You Have[Bende Olan]:1.31.0.92

ALLAH AŞKINA YARDIMCI OLUN...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aynı olay bende de oluyor yardım edebilecek var mı arkadaşlar?

bende de plz

Merhaba  @KorayGnlalan35 @Athena_95  @Selectron

Steam uygulamasını açın, Kütüphaneye girin, Euro Truck Simulator 2 oyununuza sağ tık yapın ve betalar seçeneğine girin. Şuan multiplayer oynayabilmeniz için seçmeniz gereken sürüm "temporary_1_30- 1.30.1.6 for incompatiblemods" https://prnt.sc/jipihe Uygun sürümü seçtikten sonra güncelleme yapacaktır. Güncelleme bittikten sonra multiplayer oynayabilirsiniz.

Not: Oyununuz hakkında yardım almak isterseniz Yardım destek bölümünü kullanmanız gerekmektedir. https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/233-yardım-destek/

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Saygılarımla.

• 3 weeks later...
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.