Jump to content
  • 0

Lagi, lagi i jeszcze raz lagi.


Shadii.

Question

Cześć, chciałbym prosić o pomoc w moim problemie, iż od jakiegoś czasu jak przeszedłem na system Windows 10 nagle stały się lagi * nie systemowe * internetowe raczej tylko w moim komputerze, a zwłaszcza w grach (( Euro Truck Simulator 2 lub American Truck Simulator * TruckersMP * )).

Mi chodzi ogólnie o ping = lagi, iż raz mam 48ms potem 56ms, a czasami mi na 10 sekund wskoczy 500ms i tak to lata jak pszczoła wokół kwiatka tylko jak patrzę na innych graczy to nawet nie wygląda jakbym miał 50ms tylko jakbym miał przynajmniej 100ms jak jechałem konwój to * niby * miałem 50ms, a u mnie gracze latały po pół kilometra jak (( Angry Birds - TruckersMP )) :P.

 

Nie wiem co jest problemem, bo nawet nie mam pomysłów.

 

Jeżeli bym prosił to oszywiście o odpowiedzi konstruktywne :)

 

A jeżeli ktoś by chciał wiedzieć jaką mam kartę sieci to mam Atheros AR9285

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
11 hours ago, EPS!LON said:

Z internetem łączysz się przez WI-FI czy przez kabel?

WiFi

7 hours ago, JJay said:

Próbowałeś może pobrać lub zaktualizować najnowszą wersje .Net Framework? Link poniżej:

https://www.microsoft.com/net/download/dotnet-framework-runtime

Nic nie dało. Pisze, że już jest zainstalowana najnowsza wersja .Net Framework

Edited by [EKARD] Shadii [PL/ENG]

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 hours ago, EPS!LON said:

@[EKARD] Shadii [PL/ENG]Kilka lat temu też miałem taki problem i jedynym rozwiązaniem wtedy był powrót na starego windowsa.

U mnie raczej to nic nie da, bo nawet nie mogę już przywrócić system do poprzedniego (( Windows 7 )) z powodu przynajmniej miesięcznego użyktowania na Windows 10 :/ 

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Problem rozwiązał się po sfromatowaniu komputera i wyłączenia opcji w menadżerze urządzeń przy karcie sieciowej "Oszczedzanie energii"

No i jeszcze zrobiłem reinstall karty sieciowej.

 

~ Temat można zamknąć :)@Adrian22-PL

Edited by [EKARD] Shadii [PL/ENG]

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.