Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Jízda?


TomiikCZ

Recommended Posts

Zdravím komunito,
Mám na Vás pár otázek, jezdí tu někdo podle předpisů nebo jsem sám? Že bysme mohli založit takovej malej klidně prozatím CZ/SK Clan, který jezdí "reálně" (tj. podle reálných předpisů) na silnicích EU2. 
Jestli by se někdo takový našel, neváhej napsat sem... :) Mohli bysme jezdit jen tak ze srandy, nebo pozděj aji na trucksbook... :) 
Děkuji.

status.png

                                           

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Ahoj,

já se teda snažím jezdit podle předpisů, ale někdy jsou ty města tak blízko na sobě, že ignoruji rychlostní limit. Nebo když mám třeba naspěch ... :D

Každopádně si myslím, že na právě zmíněném TrucksBook je dost firem, které jezdí podle předpisů. Můžeš se tam podívat a zkusit pohledat. ;)

JKTjx3r.jpg

Game Developer

Discord Bot Developer

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Já bych do toho šel, spíše mam jiný problém :) sháním někoho kdo by byl ochotný hrát pod GameLab :D  nějak asi nemam co nabídnout zatím, ale kdybych měl dobré hráče čehokoliv tak by měli i trička a sestavy ale bohužel, :D ani na to nikdo už netáhne

Link to comment
Share on other sites

Jestli mohu doporučit mrkni na trucks book na firmu Sali Trans jezdíme jak reálku tak i rychlostní ;) ..Je to super firma a hlavně nejlepší kolektiv v CZ/SK firmách ;)) ..Většinou jsme celosvětově na 6 místě .. Zváz to kdyžtak mi napiš message ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • MrCipr locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.