Jump to content

Jízda?


TomiikCZ

Recommended Posts

Zdravím komunito,
Mám na Vás pár otázek, jezdí tu někdo podle předpisů nebo jsem sám? Že bysme mohli založit takovej malej klidně prozatím CZ/SK Clan, který jezdí "reálně" (tj. podle reálných předpisů) na silnicích EU2. 
Jestli by se někdo takový našel, neváhej napsat sem... :) Mohli bysme jezdit jen tak ze srandy, nebo pozděj aji na trucksbook... :) 
Děkuji.

status.png

                                           

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Ahoj,

já se teda snažím jezdit podle předpisů, ale někdy jsou ty města tak blízko na sobě, že ignoruji rychlostní limit. Nebo když mám třeba naspěch ... :D

Každopádně si myslím, že na právě zmíněném TrucksBook je dost firem, které jezdí podle předpisů. Můžeš se tam podívat a zkusit pohledat. ;)

JKTjx3r.jpg

Game Developer

Discord Bot Developer

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Já bych do toho šel, spíše mam jiný problém :) sháním někoho kdo by byl ochotný hrát pod GameLab :D  nějak asi nemam co nabídnout zatím, ale kdybych měl dobré hráče čehokoliv tak by měli i trička a sestavy ale bohužel, :D ani na to nikdo už netáhne

Link to comment
Share on other sites

Jestli mohu doporučit mrkni na trucks book na firmu Sali Trans jezdíme jak reálku tak i rychlostní ;) ..Je to super firma a hlavně nejlepší kolektiv v CZ/SK firmách ;)) ..Většinou jsme celosvětově na 6 místě .. Zváz to kdyžtak mi napiš message ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • MrCipr locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.